Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 923,00 zł

Lampy

Znaleziono 50 produktów

Pokazano 1-15 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Lampa sygnalizacyjna do bramy jako udogodnienie

Czujnik zdalnego otwierania bramy pilotem lub aplikacją w telefonie, domofon przy bramie ani lampa sygnalizacyjna do bramy nie są elementami, bez których brama wjazdowa na posesję nie mogłaby funkcjonować. A jednak wszystkie one znacząco przekładają się na komfort użytkowników. Lampa sygnalizacyjna LED (inaczej: lampa ostrzegawcza LED) sprawdza się za każdym razem, gdy brama jest otwierana lub zamykana. Ma to szczególne znaczenie w miejscach wzmożonego ruchu oraz przy posesjach, które są schowane między innymi budynkami czy roślinnością, co utrudnia dostrzeżenie samochodu wyjeżdżającego z posesji lub chcącego na nią wjechać. Kiedy lampa ostrzegawcza do bramy zaczyna się świecić, pieszy oraz kierowcy samochodów otrzymują jasny sygnał, że ktoś wyjeżdża z ogrodzonego terenu i zaraz włączy się do ruchu. Dzięki temu mogą zachować ostrożność.

Lampa ostrzegawcza do bramy a skuteczność

Za wysoką skuteczność lampy LED ostrzegawczej odpowiadają m.in. miejsce montażu widoczne zarówno dla osób z zewnątrz, jak i znajdujących się na posesji, rozmiar, kolor (lampa ostrzegawcza pomarańczowa lub żółta) oraz jasny klosz. Ponieważ lampa sygnalizacyjna do bramy jest urządzeniem uniwersalnym, nadaje się do wykorzystania w połączeniu z bramą skrzydłową, przesuwną, a nawet garażową. Warto wybrać produkt znanej i sprawdzonej marki, aby mieć gwarancję trwałości, długoletniości i niskiej awaryjności. W naszym sklepie dostępne są m.in. lampa sygnalizacyjna do bramy Faac, lampa sygnalizacyjna do bramy Nice, lampy ostrzegawcze LED Beninca, Came, Key czy Genius. Dobre lampy sygnalizacyjne LED wykonywane są z poliwęglanu - materiału odpornego na różne warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne - choć można znaleźć także lampy ostrzegawcze z innych surowców. Przeglądając modele dostępne w naszym sklepie, zwróć uwagę na stopień ochrony (np. IP55) i zakres temperatur pracy (np. od -20°C do 50°C). Pamiętaj też, by dobrać akcesorium do napięcia zasilającego bramę. Jeden model to lampa sygnalizacyjna 230 V, inny lampa sygnalizacyjna 24 V - te dane również znajdziesz w opisach produktów.

Semafor świetlny do szlabanu

W sklepie internetowym Martingale zamówisz również semafory do szlabanu. Dwukolorowa lampa sygnalizacyjna LED pozwala jasno określić, kiedy można przejechać (światło zielone), kiedy zaś należy zaczekać (światło czerwone). To doskonałe rozwiązanie do zastosowania na płatnym parkingu w miejscu o wzmożonym ruchu. Zobacz nasze produkty!

Produkt dodany do porównania