Siłowniki do bram skrzydłowych

(165 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Masa bramy

Masa bramy

Długość skrzydła bramy

Długość skrzydła bramy

Cena

Cena

  • 917,00 zł - 31 734,00 zł

Aktywne filtry

Siłowniki do bram skrzydłowych Faac, BFT, Beninca, Came i inne

W sklepie internetowym Martingale obejrzysz i zamówisz nowoczesne, wysokiej jakości automatyczne napędy, a także siłowniki do bram skrzydłowych. Zapewniamy szeroki wybór, dzięki czemu gwarantujemy, że znajdziesz u nas produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Już tylko chwila dzieli Cię od otwierania bram garażowych szybko, wygodnie i wydajnie - jednym przyciskiem. Przejrzyj zebrane w niniejszej kategorii siłowniki do bramy skrzydłowej i siłowniki do bramy 2-skrzydłowej, by cieszyć się rozwiązaniami z najlepszych fabryk.

Siłowniki do bram skrzydłowych otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz

Nasze napędy różnią się w zakresie oferowanych funkcji. Mogą być stosowane do bram o długości nawet 8 metrów. Ich praca polega na wykorzystaniu napędu hydraulicznego lub nowatorskim zestawie przekładni. W zależności od potrzeb i preferencji obejrzyj klasyczne siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych lub nowoczesne siłowniki elektryczne do bram skrzydłowych. Bardziej zaawansowane napędy posiadają hydrauliczną blokadę otwarcia oraz zamknięcia lub enkoder magnetyczny. Mogą być montowane do ciężkich bram garażowych, ważących nawet 800 kg. Są w stanie znieść silny wiatr i inne niesprzyjające warunki pogodowe.

Dobre siłowniki do bramy skrzydłowej. Jaki siłownik do bramy skrzydłowej wybrać?

Zastanawiasz się, jaki siłownik do bramy skrzydłowej będzie najlepszy w Twoim przypadku? Poszukaj go w naszym asortymencie. Dostępne w ofercie sklepu Martingale siłowniki do bramy skrzydłowej i siłowniki do bramy 2-skrzydłowej zapewniają szybkie otwieranie dzięki sprawdzonej konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Nasze samohamowne siłowniki do bram skrzydłowych otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz mają elegancki wygląd i optymalny rozmiar, dzięki czemu łatwo je zamontować. Mogą być wyposażone w mechanizm odblokowania awaryjnego. Można używać ich do bram skrzydłowych o długości do 4 metrów.

Siłowniki do bram skrzydłowych Nice, siłowniki do bram skrzydłowych Faac

Producenci dostarczający nam siłowniki do bram skrzydłowych to BFT, Beninca, Came, Faac, Genius, Key i Nice. Ich asortyment obejmuje produkty najwyższej jakości. Części mechaniczne wytwarzane są z wysokiej klasy stali. Całość wykazuje odporność na różne, nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Zadbano o bezpieczeństwo zgodne z obowiązującymi normami i standardami, dzięki czemu siłowniki do bram skrzydłowych 24 V są trwałe i długowieczne, o ile tylko użytkuje się je prawidłowo. Warto dodać, że siłowniki podziemne do bram skrzydłowych i modele naziemne nadają się do bram garażowych i wjazdowych o ograniczonym zużyciu energii. Nie mamy wątpliwości, że nasze siłowniki bram skrzydłowych sprawdzą się w każdej sytuacji.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania