Zapora łańcuchow

(3 produktów)

Filtry

Cena

Cena

  • 2 456,00 zł - 7 503,00 zł

Aktywne filtry

Bariery łańcuchowe na parking

Jeżeli tradycyjna zapora parkingowa nie jest produktem, który spełnia Twoje oczekiwania, znalazłeś się we właściwym miejscu. Oto wysokiej jakości, wydajna i trwała bariera łańcuchowa, idealna do zabezpieczenia prywatnego miejsca parkingowego oraz innych przestrzeni, na które nie powinni mieć wstępu postronni kierowcy samochodów. W naszym sklepie znajdziesz bariery łańcuchowe z podziałem na elementy zestawu, dzięki czemu będziesz mógł dobrać produkty adekwatne rozmiarem i wydajnością do przestrzeni, na której zamierzasz je umieścić. Taka bariera łańcuchowa pozwoli Ci raz na zawsze ograniczyć wstęp niepowołanym osobom na przestrzeń należącą do Ciebie lub zarządzaną przez Ciebie. Na dodatek nie będziesz musiał opuszczać samochodu, by zaparkować na swoim miejscu - automatyczna bariera łańcuchowa może zostać obsłużona elektronicznie, pilotem. To prawdziwy hit na tle blokad starego typu, w których trzeba było podejść do słupka, odpiąć łańcuch i odsunąć go na bok ręcznie, po czym przejechać, wrócić i zapiąć.

Wydajna i trwała bariera łańcuchowa Came

Wysokiej jakości, wydajna i bardzo funkcjonalna blokada łańcuchowa dostępna jest m.in. w asortymencie popularnej marki Came. Dzieli się na samoblokujący siłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą sterującą i kolumnę stanowiącą przeciwwagę dla siłownika. Możesz znaleźć ją w seriach CAT-X24 i CAT-X. Bariery łańcuchowe z tych linii różnią się cyklem pracy, czasem otwarcia, poborem prądu, zasilaniem silnika i mocą maksymalną. Wspólne są za to parametry wytrzymałościowe, np. odporność na uszkodzenia mechaniczne i pogodowe: IP54, zakres pracy w temperaturach od -20 do +55 stopni Celsjusza. Siła udźwigu każdorazowo wynosi 50 kg. W zestawie z każdym produktem znajdują się instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Poza tym bariera łańcuchowa z siłownikiem obejmuje płytę sterującą.

Blokada łańcuchowa CAT-X od Came - dodatkowe zalety

Wydajność, trwałość i wysoka jakość wykonania to nie jedyne zalety, którymi odznaczają się popularne bariery łańcuchowe marki Came z serii CAT-X. Warto podkreślić również funkcjonalność estetyczną. Bariera łańcuchowa bowiem została zaprojektowana z myślą o wpasowaniu się w nawet najbardziej wymagające, estetyczne, eleganckie miejsca. Doskonale sprawdzi się jako blokada łańcuchowa przy zabytkowych obiektach muzealnych, historycznych, reprezentatywnych. Równie dobrze zaprezentuje się na blokowisku, co przed urzędem miejskim lub przy zabytkowym zamku wciągniętym na listę obiektów chronionych. Obejrzyj te słynne, niepowtarzalne bariery łańcuchowe Came właśnie u nas. Jeśli zaś przed złożeniem zamówienia będziesz chciał uzyskać dodatkowe informacje lub rozwiać wątpliwości, skontaktuj się z nami - chętnie Ci doradzimy.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania