Akcesoria kontroli dostępu

(22 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 1 901,00 zł

Aktywne filtry

Kontrola dostępu drzwi i bram wjazdowych

Akcesoria kontroli dostępu drzwi i bram wjazdowych to produkty przydatne zwłaszcza w firmach, m.in. biurowcach, a także na nowoczesnych osiedlach strzeżonych. Profesjonalna kontrola dostępu drzwi na kartę bądź kod wpisywany na klawiaturze sprawdzi się także w każdym miejscu wymagającym ścisłej selekcji wpuszczanych osób. Sprzęt kontroli dostępu drzwi i bram czołowych producentów ze świata znajdziesz właśnie u nas - w sklepie internetowym Martingale. Kontrola dostępu w biurze obejmuje m.in. czytniki zbliżeniowe do użytku na zewnątrz, klawiatury przemysłowe prostego typu (otwórz/zamknij), przełączniki przyciskowe, czytniki kart zbliżeniowych z różną pojemnością kart (np. w wersji do firm - 250 kart), czytniki zbliżeniowe kompatybilne z brelokami do kluczy. Oczywiście sprawna kontrola dostępu drzwi i bramy nie byłaby możliwa, gdyby nie automatyka, więc u nas zamówisz także kartę sterowania do komunikacji przez CRP, detektor jednokanałowy pętli indukcyjnej czy też moduł rozszerzający liczbę kanałów.

Kontrola dostępu drzwi - na kartę, brelok czy klawiaturę?

Oferujemy szeroki wybór produktów, by każdy klient wybrał opcję dla siebie najwygodniejszą, preferowaną. Popularną kontrolę dostępu drzwi na kartę można zastąpić urządzeniem kompatybilnym z brelokiem, obsługiwanym zdalnie, np. aplikacją na telefon, bądź wymagającym wpisania kodu na klawiaturze. By umożliwić kontrolę dostępu w biurze zweryfikowanym pracownikom, należy rozdać im karty czy breloki - te akcesoria również znajdziesz w sklepie Martingale. Jeżeli moduł GSM do bramy zainstalujesz w automatyce działającej do tej pory na chip lub kod wpisywany na klawiaturze, rozszerzysz funkcjonalność bramy. Warto to rozważyć, by nie musieć kupować kilkuset kart chociażby w przypadku biurowca. Przeczytaj specyfikację urządzeń kontroli dostępu drzwi i bram, by zamówić modele kompatybilne z Twoją automatyką.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania