Zestawy do bram garażowych

(57 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Długość skrzydła bramy

Długość skrzydła bramy

Cena

Cena

  • 785,00 zł - 10 566,00 zł

Znaleziono 57 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 57 elementów

Aktywne filtry

Zestaw do bramy garażowej: uchylnej i nie tylko

Automatyczna brama garażowa zapewnia niezwykłą wygodę oraz komfort użytkowania, a co za tym idzie - bezpieczeństwo przechowywania samochodu i rzeczy prywatnych. Automatyka pozwala na otwarcie i zamknięcie drzwi garażowych bez konieczności wysiadania z pojazdu. To rozwiązanie szczególnie przypadnie do gustu osobom, które prowadzą szybki tryb życia. Większość systemów przeznaczona jest do samodzielnego montażu, co równa się z niewielkim nakładem pracy. Należy pamiętać, że wybierając zestawy do bram garażowych, powinno się zwrócić uwagę na odpowiedni napęd, który koniecznie musi zostać dopasowany do ciężaru oraz wielkości bramy. Ponadto liczy się producent, który wykonał dany zestaw montażowy do bramy garażowej. W przyszłości - by rozszerzyć funkcjonalność bramy - będziesz wybierał z asortymentu właśnie tego producenta. W sklepie Martingale znajdziesz zestawy do bram garażowych BFT, Beninca, CAME, FAAC, King Gates, NICE. Zachęcamy do obejrzenia oferty.

Zestawy do bram garażowych - zalety posiadania automatyki

Automatyka działa w każdych warunkach atmosferycznych, co jest jej ogromnym plusem. Tym samym raz montując zestaw do bram garażowych, zapewniasz sobie nieporównywalny komfort na długie lata. Ponadto napęd wykorzystuje sterowanie radiowe i działa znacznie szybciej niż tradycyjny system. Jednak nie tylko steruje on bramą, ale także odczytuje stan jej położenia, tj. informuje o otwarciu lub zamknięciu, a zaawansowane systemy posiadają również funkcje, do których można zaliczyć: uruchomienie oświetlenia wewnątrz garażu, zamknięcie antywłamaniowe, detekcja przeszkód, regulacja wysokości otwarcia bramy oraz możliwość podłączenia akumulatora awaryjnego itp. Automatyka - w zależności od modelu i producenta danego zestawu do bramy garażowej uchylnej - współpracuje także z aplikacjami, co umożliwia korzystanie z niej z poziomu telefonu komórkowego. Prezentujemy niezawodne systemy do bram garażowych - u nas z pewnością znajdziesz zestaw montażowy do bramy garażowej dla siebie! Obejrzyj zatem i porównaj wszystkie zestawy do bram garażowych.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania