Centrale

(73 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 88,00 zł - 7 995,00 zł

Aktywne filtry

Centrale sterujące do bram wjazdowych

Chcesz, żeby Twoja brama wjazdowa lub garażowa była nowoczesna, funkcjonalna, wygodna w obsłudze, a do tego bezawaryjna? W tym celu warto zainwestować w wysokiej jakości centralę sterującą. Urządzenie to stanowi serce automatyki bramy i odgrywa kluczową rolę w prawidłowym działaniu bramy. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szeroki wybór centrali sterujących najlepszych producentów. Poznaj asortyment, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz najlepszy model do swojej bramy. W Martingale znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty sprawdzonych producentów – funkcjonalne i bezawaryjne. Sprawdź także naszą ofertę poręcznych pilotów do bram, z którymi sterowanie bramą będzie jeszcze wygodniejsze. Zobacz, jakie atrakcyjne rabaty przygotowaliśmy dla Ciebie!

Nowoczesne centrale sterujące, którym możesz zaufać

Automatyka do bram ma wiele zalet – zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców domu, pozwala uniknąć konfrontacji z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także posiada wiele przydatnych na co dzień funkcji. Jednak, aby móc w pełni cieszyć się zaletami bramy, musi być ona wyposażona w sprawną i działającą centralę sterującą. W naszej ofercie znajdziesz centrale sterujące taki sprawdzonych marek, jak: Nice, Beninca, FAAC, Came, BFT i wiele innych. W asortymencie poza centralami znalazły się również karty rozszerzające i solidne obudowy, chroniące centralę przed uszkodzeniem i działaniem czynników zewnętrznych.

Zastanawiasz się, jaką centralę sterującą wybrać? Warto zapoznać się z funkcjami, jakie posiadają i wybrać model dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Bardzo pomocnymi opcjami jest funkcja furtki – brama przesuwna zostaje tylko częściowo otwarta, czy funkcja wietrzenia garażu (regulacja otwarcia bramy garażowej na dowolną wysokość). Dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas korzystania z bramy automatycznej wybierz centralę z opcją wykrywania przeszkód. W momencie natrafienia na przeszkodę brama w momencie zostanie wyhamowana. Dzięki odpowiedniej centrali sterującej Twoja brama będzie jeszcze bardziej funkcjonalna, a jej działanie będzie płynne. Sprawdź i dopasuj centralę sterującą do bramy wjazdowej lub garażowej.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz także szeroki wybór części serwisowych, które zapewnią bezawaryjne i płynne działanie bramy.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania