Sposoby płatności

Zależy nam na tym, aby wszystkie transakcje były przeprowadzone w sposób bezpieczny i łatwy.

Dlatego oferujemy Państwu sprawdzone, łatwe w użyciu i bezpieczne formy płatności.

   

Przelewy24

Najczęściej wybierany i najbardziej uniwersalny sposób dokonywania płatności za zamówienia. Bez konieczności tworzenia konta. Zaloguj się do swojego banku lub skorzystaj z płatności BLIK, aby w dwóch szybkich krokach opłacić zamówienie - podaj kod wygenerowany w aplikacji bankowej, a następnie potwierdź transakcję w aplikacji.


PayPal

Znany na całym świecie pośrednik płatności. Darmowy i łatwy w użyciu. Słynie z dbania o bezpieczeństwo swoich użytkowników.


Przelew tradycyjny

Dokonaj płatności w tradycyjny sposób. Po zakupie wprowadź dane, które otrzymasz od nas w wiadomości e-mail i zrealizuj płatność za zamówienie. Ze względu na tę metodę czas realizacji zamówienia może się wydłużyć - wynika to z różnic w godzinach sesji przychodzących i wychodzących ELIXIR.


Płatność za pobraniem

Jeśli chcesz otrzymać towar najszybciej jak to możliwe, wybierz tę formę dostawy. Zamów towar i w formie dostawy wybierz Płatność za pobraniem. Za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą przy jego odbiorze.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania