Włączniki Kluczowe

(28 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 1 255,00 zł

Aktywne filtry

Funkcjonalny przełącznik kluczykowy do bram

Jeżeli chcesz przejeżdżać przez bramę chroniącą posesji szybciej i wygodniej niż obecnie, może Ci się przydać funkcjonalny włącznik-wyłącznik kluczykowy do bram. To rozwiązanie pozwalające na otwarcie i zamknięcie bramy bez wychodzenia z samochodu w sytuacji, w której nie dysponuje się pilotem ani aplikacją sterującą zainstalowaną na telefonie. Przełącznik kluczykowy do bramy umożliwia otwieranie i zamykanie całościowe, np. podczas przejeżdżania samochodem, bądź tylko częściowe, np. kiedy chce się wejść lub wjechać na posesję jednośladem. Wystarczy posiadać kluczyk kompatybilny z zamkiem. W naszym sklepie znajdziesz włącznik z kluczykiem pojedynczym bądź w zestawie zawierającym kilka kluczyków. Możesz też zamówić osobne kluczyki, jeśli mechanizmu ma używać więcej osób. To korzystne rozwiązanie w domach wielorodzinnych i budynkach pełniących funkcję siedziby firmy.

Jaki włącznik-wyłącznik kluczykowy wybrać? Przełącznik kluczykowy natynkowy i inne modele

Wybierając włącznik-wyłącznik na kluczyk, możesz zdecydować się na produkt do bram wjazdowych, ale nie tylko - w zależności od modelu mechanizm otworzy również bramę garażową czy rolety w oknach. Zazwyczaj produkty są kompatybilne z pozostałymi akcesoriami z danej serii bądź konkretnego producenta, dlatego polecamy kompletować urządzenia, kierując się marką. U nas znajdziesz m.in. przełącznik kluczykowy Nice, Beninca, Faac, King Gates, Came. Nowoczesny włącznik-wyłącznik kluczykowy do bram reaguje na obrót kluczyka w konkretną stronę i w rezultacie uruchamia przypisaną do tego ruchu funkcję, np. otwarcie bramy, wyłączenie alarmu. Warto wybrać przełącznik kluczykowy natynkowy - łatwy i szybki do zamontowania. Pamiętaj też, żeby był to włącznik na kluczyk z wkładką europejską. Zwróć uwagę na materiał wykonania, zwłaszcza gdy urządzenie ma znajdować się na zewnątrz w miejscu niezadaszonym. Musi być odporne na trudne warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne.

Dlaczego warto wybrać włącznik kluczykowy?

Pod względem bezpieczeństwa włącznik-wyłącznik kluczykowy to produkt korzystniejszy od klasycznego przycisku otwierającego bramę. W tym przypadku osoba, która przedostała się na posesję, nie jest w stanie otworzyć bramy bądź furtki, jeżeli nie ma kluczyka. Szczególnie korzystny jest przełącznik kluczykowy do bramy z dodatkowym zabezpieczeniem przed demontażem. Polega ono na uniemożliwieniu dostania się do ślub montażowych bez posiadania odpowiedniego kluczyka. Z kolei obudowa z aluminium ochroni włącznik z kluczykiem przed podstawowymi aktami wandalizmu, np. uderzeniami.

Jeżeli masz już przełącznik kluczykowy do bram bądź szukasz alternatywy, obejrzyj klawiatury kodowe, dzięki którym do dużego budynku firmowego łatwo i wygodnie dostaną się wszyscy pracownicy.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania