Jednostka centralna

(51 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3 554,00 zł - 28 290,00 zł

Znaleziono 51 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 51 elementów

Aktywne filtry

Jednostki centralne do szlabanów parkingowych i osiedlowych

Jeżeli chcesz zabezpieczyć parking, osiedle lub inne miejsce przed wjazdem niepowołanych osób, możesz zdecydować się na szlaban parkingowy bądź drogowy. To doskonały filtr pozwalający przejechać tym, którzy zostali uprawnieni, zatrzymujący zaś pozostałych. Aby szlaban osiedlowy czy parkingowy działał sprawnie, postaw na model funkcjonujący we współpracy z nadzorcą i otwierający się dopiero na jego sygnał albo wybierz szlaban z fotokomórką, szlaban na pilota czy też połączony z biletomatem. Sposób jego działania określi jednostka centralna - znajdziesz ją w niniejszej kategorii. Obejrzyj propozycje sprawdzonych producentów i porównaj parametry.

Jednostka centralna do szlabanu na parkingu obleganym vs. spokojnym

Porównując cechy jednostek centralnych do szlabanów, zwróć uwagę na parametry określające wydajność. Jeżeli potrzebujesz zagospodarować mały i niezbyt tłoczny parking, rzadko uczęszczaną drogę lub osiedle mieszkalne z umiarkowaną liczbą mieszkańców, możesz zamówić jednostkę centralną do szlabanu o nieco dłuższym czasie otwierania (np. 6 sekund) i mniejszej liczbie cykli pracy na godzinę. Z kolei duży parking w centrum miasta powinien mieć jednostkę centralną do szlabanu umożliwiającą otwarcie do 2 sekund - mamy modele otwierające się już od 0,7 sekundy! - i nadającą się do pracy ze wzmożoną intensywnością. W przeciwnym wypadku zrobi się zator, a kierowcy nie będą mogli szybko wyjechać ani wjechać na parking.

Jakie cechy mają centrale sterujące do szlabanów parkingowych w sklepie MARTINGALE?

W opisie każdego produktu znajdziesz najważniejsze informacje na jego temat. Przykładowe cechy i parametry, którymi odznaczają się dostępne w naszym asortymencie centrale sterujące do szlabanów parkingowych, to wysoka odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne (np. IP44, IP54), szeroki zakres temperatur, w których może poprawnie pracować centrala sterująca do szlabanu (np. od -20°C do +50°C), manualne odblokowywanie (np. spersonalizowanym kluczem, korbką), użyteczne światło przejazdu (np. od 2 do 6 m, <4 m). Jednostka centralna szlabanu parkingowego zazwyczaj występuje w komplecie z kartą gwarancji producenta i instrukcją obsługi. Jeżeli chciałbyś rozbudować ją o funkcjonalne elementy, zajrzyj do pozostałych kategorii w naszym sklepie. Oferujemy wiele akcesoriów do szlabanów, które ułatwią pracę nadzorcy parkingu, a także usprawnią wjazd i wyjazd kierowcom zostawiającym na zabezpieczonym terenie samochód.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania