Elektrozaczepy do furtek przydomofonowych

(21 produktów)

Filtry

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 468,00 zł

Aktywne filtry

Funkcjonalne elektrozaczepy do furtek - natynkowe, podtynkowe

W sklepie internetowym Martingale zamówisz klasyczne domofony i nowoczesne wideodomofony oraz dopasowane do nich akcesoria. W niniejszej kategorii zebraliśmy wydajne elektrozaczepy do furtek w różnych modelach. Są to elektrozaczepy Vidos, czyli znanej i szanowanej firmy produkującej domofony, wideodomofony i panele bramowe. Jeżeli preferujesz elektrozaczep do furtki bezprzewodowy, postaw na wersję natynkową, którą zamontujesz na już istniejącej kolumnie przy bramie. Jeżeli zaś dopiero będziesz stawiał ogrodzenie i system zabezpieczający, rozważ podtynkowy elektrozaczep do furtki z domofonem. Przeczytaj specyfikacje produktów dostępnych w naszym sklepie.

Czym jest elektrozaczep do furtki z pamięcią?

W kategorii elektrozaczepów do furtki Vidos szczególną funkcjonalnością wyróżnia się elektrozaczep do furtki z pamięcią. Jest to urządzenie, które po otrzymaniu impulsu elektrycznego utrzymuje stan jednorazowego zwolnienia języka aż do otwarcia. Kiedy jednak zatrzaśniesz furtkę, pozostaje zamknięta, a więc wraca do pozycji zamkniętej. To idealne rozwiązanie, gdy osoba posiadająca klucz do bramy zostawia furtkę otwartą dla osób idących za nią, lecz nieposiadających klucza.

Elektrozaczep do furtki z pamięcią i blokadą

Wersja rozbudowana, czyli elektrozaczep do furtki z pamięcią i blokadą, poza omówioną wyżej funkcją oznacza się możliwością mechanicznego zwolnienia rygla w dowolnym momencie i pozostawienia furtki otwartą bez zasilania prądem. Warto wiedzieć, że tego typu elektrozaczep w furtce sprawdzi się także w drzwiach domu czy pokoju hotelowego, a także w szafce mieszczącej istotne dokumenty - w domu, biurze.

Obejrzyj wszystkie elektrozaczepy do furtki i przyciski wyjścia ukazane na stronie Martingale. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami. Udanych zakupów!

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania