Radioodbiorniki

(48 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 104,00 zł - 1 772,00 zł

Aktywne filtry

Jak działa odbiornik radiowy do bramy?

Chcesz zapewnić sobie i innym użytkownikom bramy wjazdowej maksymalny komfort podczas wjeżdżania na posesję i wyjeżdżania z niej? Możesz to zrobić, instalując prosty i sprawny odbiornik radiowy do bramy, czyli odbiornik pilota do bramy. Jest to urządzenie montowane bezpośrednio w bramie, trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki pogodowe, a dodatkowo estetyczne. W zależności od modelu odbiornik do bramy może współpracować wyłącznie z bramą albo także z markizą, roletami czy drzwiami garażowymi. Popularne działanie opiera się o wykorzystanie kodu dynamicznie zmiennego, co zapewnia użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo - nikt nie jest w stanie skopiować złożonej konfiguracji.

Radioodbiornik uniwersalny do bram - jeden pilot do każdej bramy

W sklepie internetowym Martingale znajdziesz radioodbiornik do bramy różnych popularnych producentów, dzięki czemu dobierzesz model do swoich potrzeb. Podczas gdy prosty odbiornik pilota do bramy pozwoli Ci na synchronizację z określoną, niewielką liczbą pilotów i wyłącznie jedną bramą, bardziej zaawansowany model skonfigurujesz tak, aby każdy domownik korzystał ze swojego pilota. Warto wiedzieć, że rozbudowany radioodbiornik do bramy Nice ma pamięć nawet do 1024 pilotów! Z kolei popularny radioodbiornik uniwersalny do bram współpracuje z bramami i pilotami różnych marek, więc za pomocą tego jednego dodatkowego urządzenia połączysz działanie innych i będziesz obsługiwał je wygodniej.

Jaki radioodbiornik do bramy wybrać? - specyfikacja

W zależności od modelu odbiornik pilota do bramy zapewni użytkownikowi komfort w różnym stopniu. Wspomnieliśmy już o możliwości połączenia z kilkoma pilotami i kilkoma bramami, nawet różnych marek (oferuje to radioodbiornik uniwersalny do bram). Kolejne udogodnienia to panel obsługi wbudowany w sam radioodbiornik do bramy, zapewniający obsługę wygodną, a przy okazji łatwą i intuicyjną. Zarządzanie i tworzenie nowych konfiguracji z poziomu radia do bramy usuwa konieczność korzystania z komputera czy laptopa. Taki nadajnik radiowy do bramy zawiera w sobie wykaz pilotów i możliwość usuwania, czasowego wyłączania oraz dodawania użytkowników. Poza tym w łatwy i szybki sposób zaktualizujesz oprogramowanie radia do napędu bramy. Inna osoba nie będzie w stanie dostać się do interfejsu, jeżeli nie podasz jej hasła. Podczas wyboru urządzenia pamiętaj, że każdy odbiornik radiowy do bramy ma inny zasięg działania. To szczególnie ważne w przypadku radioodbiornika uniwersalnego do bram, jeżeli Twoje bramy są usytuowane na rozległym terenie daleko od siebie. Obejrzyj produkty dostępne w naszym asortymencie i dobierz funkcjonalność do swoich oczekiwań. Jeżeli masz pytania o odbiornik do bramy i jego kompatybilność z Twoją bramą, skontaktuj się z nami - podpowiemy Ci, co wybrać.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania