Zestawy wideodomofonów

(34 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 698,00 zł - 4 570,00 zł

Znaleziono 34 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 34 elementów

Aktywne filtry

Wygodny zestaw - wideodomofon w komplecie

Zakup wideodomofonu w zestawie to doskonała propozycja dla osób, którym wystarczy pojedynczy komplet i które nie chcą kupować elementów osobno. W sklepie internetowym Martingale znajdziesz zestawy wideodomofonów do różnych zastosowań i z różnymi funkcjami. Oferujemy produkty znanych i sprawdzonych producentów. Należą do nich wideodomofony Came, wideodomofony Nice i wideodomofony Vidos.

Wszystkie modele to nowoczesne i wygodne wideofony bezprzewodowe. Wideofony głośnomówiące doskonale zbierają dźwięk. Aby usłyszeć osobę dzwoniącą, a także zostać usłyszanym i zrozumianym przez nią, nie trzeba przysuwać się do nadajnika na bardzo małą odległość. Z kolei tradycyjne wideofony słuchawkowe mają praktyczną, elegancką słuchawkę. Zestaw wideodomofon wykorzystasz w domu jednorodzinnym lub budynku firmowym, aby w szybki i wygodny sposób weryfikować, kto stoi przed drzwiami bądź bramą.

Zestaw wideodomofon do domu jednorodzinnego - funkcje

Każdy zestaw z wideofonem ma inne funkcje i zalety, jednak część cech występuje we wszystkich kompletach. Warto zwrócić uwagę na udogodnienia takie jak kolorowy wyświetlacz, wysoka rozdzielczość ekranu, możliwość podłączenia dodatkowego panelu rozmównego lub kamery, funkcja "nie przeszkadzać" (wyciszenie), odsłuchiwanie innego monitora (bez włączania mikrofonu po stronie odbiorcy). Dodatkowe udogodnienia wideofonu w zestawie to chociażby możliwość zmiany dźwięku i głośności dzwonka (nawet kilkanaście melodii do wyboru), możliwość zmiany języka, regulacja jasności i kontrastu.

Na pojedynczy zestaw wideodomofon składają się przede wszystkim monitor i panel rozmówny, w dalszej kolejności zaś standardowe elementy: karta gwarancyjna, instrukcja obsługi. Dzięki montażowi natynkowemu na specjalnym uchwycie nie będziesz musiał wykonywać remontu ani ingerować w ścianę. To doskonała propozycja dla osób, które chcą zamontować wideofon w gotowym pomieszczeniu, zwłaszcza wynajmowanym czasowo. Panel rozmów wideodomofonu zmieści się nawet w trudno dostępnym miejscach.

Który zestaw z wideofonem wybrać?

Podczas wybierania właściwego zestawu z wideodomofonem zwróć uwagę na rozpiętość funkcji, które posiada dany model. Im więcej udogodnień, tym wyższa cena, a prawdopodobnie nie są Ci potrzebne wszystkie. Profesjonalne, rozbudowane zestawy z wideofonem zawierają przyciski soft touch, umożliwiają wezwanie portiera, zapisują obrazy, mają wideosekretarkę (nagrywają wideo), a nawet pozwalają na integrację internetową z serwerem, by wideofonem dało się zarządzać z poziomu przeglądarki na laptopie czy telefonie.

Jeżeli szukasz wygodnego zestawu z wideodomofonem do domu, wystarczy Ci komplet prostszy: umożliwiający otwieranie drzwi, bramy automatycznej czy furtki. Oczywiście przydatne będą drobne dodatki takie jak korekta jasności i kontrastu, samodzielne ustawianie głośności, możliwość zmiany języka i włączenia funkcji "nie przeszkadzać".

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania