Moduły

(8 produktów)

Moduły do domofonów i wideodomofonów

Chcesz stworzyć bądź rozbudować system domofonowy lub wideodomofonowy w domu, firmie, na osiedlu? Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ w sklepie internetowym Martingale znajdziesz wydajne, wielofunkcyjne moduły do domofonów i wideodomofonów w wersjach zarówno dopasowanych do konkretnych modeli domofonów/wideodomofonów, jak i uniwersalnych. Oferujemy produkty znanych i cenionych marek, m.in. Vidos. Poza modułami do domofonów i wideodomofonów w niniejszej kategorii znajdziesz rozdzielacze kondygnacyjne i konwertery cyfrowe. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami produktów. W razie pytań służymy wsparciem.

Moduły uniwersalne i dedykowane do domofonów/wideodomofonów

Wybierając uniwersalny moduł sterujący do domofonu czy wideodomofonu, nie musisz martwić się kompatybilnością z urządzeniem, które posiadasz. Przykładowy moduł uniwersalny sterujący umożliwia otwarcie dwóch bram automatycznych bądź sterowanie innymi urządzeniami korzystającymi z bezpotencjałowego styku NO/NC. Przykłady to bramy przesuwne i drzwi garażowe, zasuwy, rygle, zwory. Zanim jednak zamówisz moduł sterujący uniwersalny, weź pod uwagę maksymalne obciążenie uzyskiwane podczas pracy urządzeń, które chcesz połączyć z modułem. Wybrane modele modułów funkcyjnych pozwalają rozdzielić sygnał w rozbudowanych instalacjach. Dzięki temu będziesz się cieszył wysoką funkcjonalnością systemu sterowania nawet w przypadku niemożności stworzenia połączenia szeregowego.

Rozdzielacz kondygnacyjny, konwerter cyfrowy

W dużych domach, budynkach firmowych i na osiedlach doskonale sprawdzi się rozdzielacz kondygnacyjny. Za jego pomocą możesz rozdzielić zasilanie z jednego na nawet czterech lokatorów. Na osiedlu skorzystasz również z konwertera cyfrowego, a więc modułu służącego do stworzenia wewnętrznej sieci domofonów, wideofonów lub monitorów użytkowników - w domach, blokach, na ogrodzeniach. W razie potrzeby rozszerzenia funkcjonalności konwertera cyfrowego zamów przypisany mu moduł, np. Vidos M-LAN. W ten sposób zwiększysz liczbę stacji bramowych objętych sterowaniem bądź lokatorów podłączonych do sieci.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania