Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 86,00 zł - 2 583,00 zł

Monitory

Znaleziono 19 produktów

Pokazano 1-15 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Monitor do wideodomofonu

Jeżeli jakiś czas temu kupiłeś wideodomofon z monitorem pojedynczym, a teraz Twoje potrzeby się zwiększyły i chcesz zamontować jeszcze jeden monitor do wideodomofonu, znalazłeś się we właściwym miejscu. W ofercie sklepu Martingale znajdziesz monitor wideofonu jednej z popularnych firm: Came, Nice, Vidos.

Bezsłuchawkowy wideodomofon, ekran z panelem dotykowym lub klasycznymi przyciskami, pozwoli Ci na szybkie i wygodne zweryfikowanie, kto stoi przed domem, budynkiem firmowym, a nawet dalej - przy bramie. Jeżeli potrzebny Ci monitor wideodomofonu do zastosowania biznesowego w budynku zajmowanym przez wiele firm, doskonałe sprawdzi się model pozwalający na uzyskanie połączenia z portierem. Z kolei w domu jednorodzinnym wystarczy prostszy wideodomofon z monitorem - otwierający bramę automatyczną i/lub furtkę.

Zamawiając dodatkowy monitor wideofonu, stworzysz systemy takie jak:

  • wideodomofon + monitor,
  • wideodomofon + 2 monitory,
  • wideodomofon + 3 monitory,
  • bardziej rozbudowane połączenia.

Jakie funkcje ma nowoczesny monitor wideodomofonu?

Obejrzyj ekrany wideodomofonów dostępne w sklepie Martingale, by poznać wszystkie możliwe funkcje i udogodnienia. Warte uwagi są rozwiązania takie jak sterowanie nie tylko bramą automatyczną, ale i ryglem, podgląd widoku z kamery bez włączania dźwięku, możliwość tworzenia powiązań z urządzeniami mobilnymi, wideosekretarka. Do standardowych funkcji monitora do wideodomofonu należą zmiana języka, regulacja głośności, zarządzanie parametrami obrazu, wybór dzwonka.

Jeżeli chcesz stworzyć wideodomofon z dwoma monitorami, upewnij się, że posiadany przez Ciebie model pozwala na rozbudowę. Ponadto warto wybrać taki monitor wideodomofonu, który w przyszłości - w razie potrzeby - będzie się dało rozszerzyć o połączenia z większą liczbą kamer lub odbiorników dźwiękowych.

Wybierz najlepszy ekran wideodomofonu ze wsparciem Martingale

Wybierz monitor do wideodomofonu z łatwym, szybkim i nieinwazyjnym montażem natynkowym, żeby nie musieć kuć w ścianie ani zmieniać obecnego wystroju wnętrza. Porównaj wymiary ekranów wideodomofonów z ramką (całych urządzeń) i bez ramki (obrazu z kamery). Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać właściwy monitor wideodomofonu.

Produkt dodany do porównania