Stacje bramowe

(43 produktów)

Aktywne filtry

Stacja bramowa Vidos, Came, Nice - do wideodomofonu

Interesuje Cię nowoczesna, wielofunkcyjna stacja bramowa, dzięki której przybysze będą mogli zadzwonić do właściciela budynku bez wysiadania z samochodu i poprosić o zdalne otwarcie bramy lub też podejście do ogrodzenia? Jedno z oferowanych przez nas urządzeń, np. stacja bramowa Vidos, Came lub Nice, sprawdzi się w tej funkcji doskonale. Mamy również wygodny panel wejściowy do wideodomofonu bądź domofonu, dzięki któremu przybysz szybko i sprawnie skontaktuje się z właścicielem budynku, stróżem albo ochroniarzem. Stacja bramowa Vidos i panel wejściowy do wideodomofonu pozwalają dodatkowo zobaczyć, kim jest osoba prosząca o otwarcie bramy bądź furtki.

Stacja bramowa z szyfratorem, panel wejściowy wideo

Oferowane przez nas stacje bramowe Vidos, Nice i Came dostępne są w różnych modelach cenowych, na co bezpośrednio przekłada się liczba funkcji. Przykładowa stacja bramowa Nice ma cztery przyciski wywoływania wraz z przypisanymi im tabliczkami z nazwą (idealne rozwiązanie dla firm współdzielących budynek), wbudowaną kamerę i szeroki kąt widzenia (110°), podświetlenie nocne. Montuje się ją natynkowo, a odporna na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe obudowa z aluminium chroni stację bramową przed zniszczeniem. Prostszy panel do wideodomofonów Nice przeznaczony jest dla jednej lub dwóch rodzin. Z kolei rozbudowana stacja bramowa liczy nawet trzydzieści i więcej przycisków.

Nie tylko stacje bramowe Vidos, Nice i Came

W ofercie sklepu internetowego Martingale znajdziesz również nowoczesną skrzynkę na listy z wideodomofonem, panel rozmówny z czytnikiem kart, stację bramową z przyciskami wywoływania abonentów i panelem do wpisywania kodu otwierającego bramę lub furtkę przez osoby upoważnione. Zachęcamy do obejrzenia całego asortymentu, a także zapoznania się z gotowymi systemami domofonowymi, zestawami wideodomofonów i zestawami domofonów. Jeżeli potrzebujesz samych akcesoriów, sprawdź dodatki do domofonów i wideodomofonów. W razie pytań służymy pomocą.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania