Filtruj według

Marka

Marka

Długość skrzydła bramy

Długość skrzydła bramy

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 9 348,00 zł

Do bram garażowych

Znaleziono 165 produktów

Pokazano 1-15 z 165 pozycji

Aktywne filtry

Automatyka bramy garażowej

Automatyka do bram garażowych sprawia, że nie musimy martwić się o wysiadanie z samochodu podczas ulewy czy innych, gorszych warunków pogodowych w celu zamknięcia lub otwarcia bramy. Większość systemów przeznaczona jest do samodzielnego montażu przy niewielkim nakładzie pracy, dlatego każdy nawet z mniejszymi umiejętnościami poradzi sobie z założeniem całej automatyki. Należy pamiętać, że wybierając odpowiedni system powinno się zwrócić uwagę na pasujący do ciężaru oraz wielkości bramy napęd.

Innowacyjne, funkcjonalne rozwiązanie

Napęd do bram garażowych to jedno z najlepszych nowoczesnych rozwiązań, które skutecznie usprawnia codzienne funkcjonowanie. Łagodny rozruch oraz zatrzymanie sprawiają, że wyposażona w dobrej jakości napęd brama nie wywołuje żadnych głośnych hałasów, tym samym nie utrudniając spokoju sąsiadom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i gwarantujemy wysokie zadowolenie! Steruj swoją automatyką garażową jak tylko chcesz - poprzez pilot, sterownik, fotokomórkę czy nawet czytnik!

Automat bramy garażowej - producenci

W sklepie internetowym Martingale znajdziesz wyłącznie automatykę bramy garażowej najwyższej jakości. Dla Twojej wygody zebraliśmy produkty w gotowe zestawy oraz pojedyncze elementy automatyki bramy garażowej, np. siłowniki. Nabywszy je, zamontujesz bramę po raz pierwszy, rozszerzysz funkcjonalność bramy już posiadanej bądź też wymienisz zużyty/uszkodzony element.

Zachęcamy do przejrzenia asortymentu, na który składają się automaty do bram garażowych uchylnych i automatyka do bram garażowych segmentowych najpopularniejszych, najbardziej cenionych firm: BFT, Beninca, Came, Faac, Genius, Key, King Gates, Nice. Wybierając automat bramy garażowej jednej z tych marek, otrzymujesz gwarancję jakości, trwałości. Dodatkowo bez trudu znajdziesz element na wymianę w przyszłości.

Produkt dodany do porównania