Drzwi przemysłowe

(24 produktów)

Filtry

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 88,00 zł

Znaleziono 24 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 24 elementów

Aktywne filtry

Drzwi przemysłowe zewnętrzne - akcesoria do drzwi

Ciężkie, grube i solidne drzwi przemysłowe zewnętrzne wymagają adekwatnych jakościowo - mocnych i długoletnich - akcesoriów. Tylko wówczas mogą pracować odpowiednio szybko, często i niezawodnie. Wysoka jakość akcesoriów do drzwi przemysłowych zewnętrznych ma ogromne znaczenie zwłaszcza w firmach, w których panuje ciągły ruch - pojazdy wjeżdżają i wyjeżdżają ze względu na specyfikę pracy. Mogą to być hurtownia towarów bądź duży sklep oferujący klientom dostawy do domów, mogą to być warsztat samochodowy, firma transportowa czy fabryka korzystająca z częstych dostaw półproduktów.

W ofercie sklepu Martingale znajdziesz wyłącznie akcesoria do drzwi zewnętrznych przemysłowych dopasowane do wymagającego zadania. Przygotowaliśmy m.in. dodatki do drzwi przemysłowych marki Hi Motions. Zachęcamy do obejrzenia asortymentu. W razie pytań służymy pomocą - zadzwoń lub wyślij wiadomość.

Akcesoria do drzwi zewnętrznych przemysłowych

Jakie dodatki do drzwi przemysłowych znajdziesz w naszym sklepie? Między innymi rolki do bram przesuwnych dostępne w atrakcyjnych zestawach bądź osobno. Oferujemy rolki do bram przemysłowych bardzo ciężkich (np. ważących 350 kg) i lżejszych (np. ważących 75 kg). Modele różnią się liczbą kół, zazwyczaj są to dwa lub cztery koła w rolce. Mamy też wsporniki spawane do szyny, uchwyty szyny mocowane do sufitu, łączniki do profili bram przesuwnych przemysłowych, uchwyty wpuszczane, klamki do bram przemysłowych.

Alternatywą dla dolnych rolek do bram przemysłowych przesuwnych są modele przeznaczone montażu górnego, które również u nas znajdziesz. Wszystkie elementy wykonano z odpornych na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki pogodowe metali. Wykorzystasz je do pierwszej instalacji bramy przemysłowej zewnętrznej, rozszerzenia funkcjonalności już posiadanej bramy albo naprawy elementu, który uległ uszkodzeniu. Zachęcamy też do zapoznania się z akcesoriami do automatyki bram garażowych oraz częściami serwisowymi.

Jeżeli potrzebne Ci są akcesoria do drzwi innych niż przemysłowe, zapraszamy do kategorii z dodatkami do drzwi i bram przesuwnych samonośnych, przesuwnych, skrzydłowych. Złóż zamówienie z dostawą do firmy lub magazynu.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania