Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 254,00 zł - 1 157,00 zł

Sygnalizacja

Znaleziono 4 produktów

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Sygnalizacja świetlna dla pieszych i pojazdów

Jeżeli szukasz trwałej i sprawnie działającej sygnalizacji świetlnej oraz elementów konstrukcyjnych do niej, znalazłeś się we właściwym miejscu. W niniejszej kategorii oferujemy sygnalizację drogową i parkingową w kilku modelach - z jednym światłem bądź dwoma. Świetnie sprawdzi się jako prosta sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach w miastach i na terenach podmiejskich, a także jako sygnalizacja do szlabanów. Zapewni bezpieczeństwo przechodniom, rowerzystom oraz kierowcom samochodów i innych pojazdów. Jest łatwa do zamontowania i działa bez zarzutu nawet w trudnych warunkach pogodowych: przy dużym wietrze, opadach deszczu i śniegu, podczas przymrozków i w upale.Trwała sygnalizacja drogowa i do szlabanów

Za trwałość sygnalizacji świetlnej dla pieszych i do szlabanów odpowiada m.in. obudowana wykonana z aluminium, dodatkowo zabezpieczonego czarnym lakierem. Jest to materiał mocny, odporny na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Wyróżnia się niewielkim ciężarem, dzięki czemu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu i przy szlabanach może zostać umieszczona na lekkich, delikatnych strukturach i wysięgnikach.

Z uwagi na spójną budowę korpusu sygnalizacja drogowa i do szlabanów nie przepuszcza kurzu ani wody, dlatego elementy w niej umieszczone nie wymagają częstych konserwacji ani napraw, nawet jeśli pogoda przez długi czas pozostaje trudna. Warto też wspomnieć o energooszczędnych diodach, dzięki którym oferowana przez nas sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach i przy szlabanach zużywa stosunkowo niewiele energii elektrycznej, sprzyjając w ten sposób ekologii i budżetowi.Sygnalizacja świetlna wraz z elementami

Kupując sygnalizację drogową w naszym sklepie, nie musisz szukać dodatkowych elementów konstrukcyjnych w innych miejscach. Oferujemy m.in. dopasowane do sygnalizacji świetlnej moduły lampy sygnalizacyjnej do szlabanów oraz karty do semafora LED. Uzupełniając sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu i przy szlabanie o zaproponowane elementy, znacząco podniesiesz poziom bezpieczeństwa w danej przestrzeni. Dodatkowe oświetlenie ostrzegawcze bowiem zwiększa widoczność i ściąga uwagę uczestników ruchu nawet z daleka.

Zachęcamy do obejrzenia produktów znajdujących się w tej kategorii, a także w kategoriach pobocznych. Jeżeli szukasz sygnalizacji świetlnej do szlabanów, dobrym pomysłem będzie zapoznanie się również z trwałymi modelami szlabanów. Z kolei do wykończenia parkingu przydadzą Ci się zapory drogowe. Życzymy udanych zakupów!

Produkt dodany do porównania