Pozostałe

(241 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 6 759,00 zł

Aktywne filtry

Akcesoria do bram przesuwnych i innych

W niniejszej kategorii zebraliśmy pozostałe akcesoria do bram i furtek, czyli wszystkie te, które nie pasują do stworzonych przez nas kategorii. Oferujemy tu akcesoria do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych, uchylnych. Przygotowaliśmy zarówno akcesoria do bram garażowych segmentowych, jak i akcesoria do bram ze skrzydłem jednolitym oraz bram wjazdowych na posesję. Przykłady to osłony siłownika, uchwyty adaptacyjne, płyty montażowe do słupków betonowych, pętle magnetyczne kilkukanałowe, uchwyty wielopozycyjne, płyty fundamentowe, wyłączniki krańcowe. Znajdziesz tutaj zatem nie tylko mechaniczne akcesoria do bram i furtek takie jak metalowe części konstrukcyjne do wymiany lub rozszerzenia funkcjonalności bram, lecz także elektroniczne akcesoria do bram i ogrodzeń.

Akcesoria do bram i furtek - pojedynczo i w zestawach

Ponieważ oferujemy akcesoria bram przesuwnych w gotowych zestawach i pojedynczych elementach, możesz wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Pojedyncze akcesoria do bram przesuwnych i innych stanowią doskonałe rozwiązanie dla miłośników majsterkowania oraz osób, które chcą wymienić bądź uzupełnić konkretny element. Przewidziane jako zestaw akcesoria do bram panelowych i innych z kolei pozwolą zaoszczędzić czas na dobieranie produktów w przypadku skomplikowanej, wieloelementowej instalacji. Akcesoria do bram w kompletach oferuje chociażby firma Beninca.

Zobacz pozostałe akcesoria do bramy marek Came, Faac, Genius, BFT, King Gates, Nice, Rise bądź innych. Dobierz produkty do automatyki, z której korzystasz, by zapewnić kompatybilność mechanizmów, zwłaszcza elektroniki sterującej. Zapoznaj się ze specyfikacjami, a w razie pytań napisz do nas.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania