Bramy przesuwne

(140 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 1 101,00 zł

Aktywne filtry

Wysokiej jakości akcesoria do bram przesuwnych szynowych

Bramy przesuwne szynowe stanowią alternatywę dla samonośnych. Działają odrobinę inaczej, dlatego akcesoria do bram przesuwnych szynowych i samonośnych nie zawsze można stosować wymiennie (zobacz akcesoria do bram przesuwnych samonośnych). Sprzęt do bram przesuwnych szynowych umożliwia montaż, naprawę, modyfikację lub rozszerzenie działania bramy umieszczonej na fundamencie osadzonym w ziemi. W konstrukcji naziemnej brama przesuwa się na kółkach po szynie. Wymaga prowadnicy umieszczonej na słupku prowadzącym. Mechanizm może działać mniej sprawnie lub zablokować się, kiedy do szyny dostaną się zanieczyszczenia. W razie uszkodzenia w sklepie Martingale zamówisz podstawowe rolki do bram przesuwnych szynowych, rolki do bram przesuwnych ze wspornikiem zewnętrznych, rolki do bram przesuwnych szynowych służące do przyspawania i inne modele. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty.

Wybierz akcesoria do bram przesuwnych szynowych od Martingale!

Jako firma obecna na rynku od dawna i współpracująca z najpopularniejszymi producentami automatyki do bram (m.in. BFT, Beninca, Came, Faac, Hi-Motions, Key, King Gates, Nice) jesteśmy w stanie zaoferować Ci produkty najwyższej jakości, trwałe i na długie lata, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem zebranym w kategorii automatyki do bram przesuwnych (szynowych i samonośnych), jeżeli wybór systemu jest dopiero przed Tobą. Natomiast jeśli interesują Cię wyłącznie drobne akcesoria do bram przesuwnych szynowych, ale nie jesteś pewny wymiarów, modelu lub potrzebujesz wsparcia w innej kwestii, skontaktuj się z nami - służymy pomocą. Miłych zakupów i - jeśli zajdzie potrzeba - do usłyszenia!

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania