Akcesoria

(26 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 456,00 zł

Aktywne filtry

Akcesoria do wideodomofonów

W sklepie internetowym Martingale znajdziesz nie tylko gotowe zestawy wideofonów, monitory domowe i stacje bramowe z kamerą, ale także cenne akcesoria do wideodomofonów. W niniejszej kategorii zebraliśmy takie akcesoria do wideodomofonów, które sprawdzą się przede wszystkim w budynkach wielorodzinnych i firmowych. Znajdą zastosowanie na nowoczesnych osiedlach strzeżonych oraz w biurowcach. Oczywiście niektóre elementy pomocnicze możesz wykorzystać również jako właściciel prywatnego budynku, np. domu jednorodzinnego. Przykładowo brelok do domofonu to świetne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi, które już mogą bawić się poza ogrodem. Jeśli boisz się, że zgubią klucze do domu, wystarczy, że wręczysz im sam breloczek do domofonu. W dowolnym momencie wrócą na podwórko po rower czy inne rzeczy niezbędne do zabawy.

Karta zbliżeniowa i brelok do domofonu

Popularne, chętnie stosowane w firmach akcesoria do wideodomofonów to breloczek do domofonu oraz karta zbliżeniowa. Elementy pomocnicze dopasowane do konkretnego czytnika pozwalają otworzyć furtkę czy bramę bez posiadania klucza. Stali pracownicy nie muszą ciągle dzwonić na portiernię ani do właściciela budynku, by ten otworzył im drzwi. To wygodne zwłaszcza w sytuacji, gdy wychodzą jedynie na chwilę - porozmawiać przez telefon, kupić kanapkę czy zapalić papierosa. Brelok do domofonu można doczepić do prywatnych kluczy lub zawiesić na wygodnej smyczce na szyi, dzięki czemu na pewno się nie zgubi. Z kolei karty zbliżeniowe do domofonu zmieszczą się w portfelu lub bocznej kieszonce torebki, plecaka.

Akcesoria do furtki - właściwości

Zaprezentowane w niniejszej kategorii akcesoria do furtki, bramy i domofonu to produkty wielokrotnego użytku, przeznaczone na lata. Niewielki brelok do domofonu po wyjściu z pracy można schować do kieszeni spodni czy plecaka. Kiedy pada deszcz lub śnieg, breloczek do domofonu nie zniszczy się w trakcie otwierania furtki - osłania go wodoszczelna powłoka. Poza tym miękka powłoka chroni przed uderzeniami, wstrząsami i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Akcesorium jest estetyczne i trwałe. Pozostałe akcesoria do wideodomofonów oferowane w sklepie internetowym Martingale to karty zbliżeniowe. Zamówisz je w kolorze białym. Nie zostały zadrukowane, dzięki czemu możesz nanieść na nie dowolne informacje i grafiki, np. imię i nazwisko właściciela (jeśli karta ma być imienna i służyć konkretnemu pracownikowi), nazwę stanowiska, słowo "pracownik" lub "gość", a także logo firmy i inne elementy reprezentatywne czy ozdobne.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania