Zestawy do bram skrzydłowych

(115 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Masa bramy

Masa bramy

Długość skrzydła bramy

Długość skrzydła bramy

Cena

Cena

  • 1 895,00 zł - 12 337,00 zł

Aktywne filtry

Zestaw do bramy skrzydłowej & zestaw do bramy dwuskrzydłowej

Bramy skrzydłowe w porównaniu do bram przesuwnych wymagają innego kształtu siłownika oraz znacznie większej mocy. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można wiele ciekawych rozwiązań z zakresu automatyki specjalnie dla takich wymagających bram. Przygotowaliśmy m.in. gotowy zestaw bramy skrzydłowej pojedynczej i zestaw do bramy dwuskrzydłowej. Warto zauważyć, że pasują zarówno do bramy wjazdowej skrzydłowej, jak i bramy garażowej skrzydłowej. Poza tym, że posiadamy w ciągłej sprzedaży zestawy napędowe do bram, mamy pojedyncze elementy takich zestawów - idealne do naprawienia usterek, rozbudowania funkcjonalności bramy czy wymiany części, które zużyły się z biegiem czasu. Dodatkowo prezentujemy produkty najwyższej jakości pochodzące od zaufanych producentów, do których zaliczyć można Somfy, Nice, Came, Faac czy Beninca. Przy każdym zakupie zapewniamy pisemną gwarancję na czas określony.

Zestaw bramy dwuskrzydłowej i zestaw z automatem do bramy skrzydłowej - na każdą kieszeń

Przedstawiamy między innymi tradycyjne siłowniki elektryczne, montowane z jednej strony do słupka bramy, a z drugiej do skrzydła. Można je nabyć osobno lub w ramach zestawu do bramy skrzydłowej, zestawu do bramy dwuskrzydłowej. Oprócz tego oferujemy wysokiej klasy napędy do bram skrzydłowych typu zawiasowego. Nie zapominamy o nowościach rynkowych, czyli o napędach montowanych pod ziemią. Zestaw do bramy dwuskrzydłowej bądź skrzydłowej możesz zamówić także w tej wersji. Sprzedajemy napędy umożliwiające otwieranie bramy o kąt większy niż 90 stopni. Dodatkowo wszystkie prezentowane przez nas produkty dostępne w ofercie można swobodnie rozbudowywać o kolejne elementy. Możliwości jest wiele - my przedstawiamy szereg propozycji, a Ty wybierasz najbardziej pasującą do Twoich oczekiwań opcję. W razie jakichkolwiek pytań o zestaw automatyki do bram dwuskrzydłowych bądź inne produkty dostępne w naszym sklepie serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania