Akcesoria

(18 produktów)

Znaleziono 18 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 18 elementów

Aktywne filtry

Akcesoria do domofonów

Obejrzyj nowoczesne akcesoria do domofonów, dzięki którym rozszerzysz funkcjonalność pojedynczych domofonów bądź całych systemów domofonowych. W sklepie internetowym Martingale znajdziesz akcesoria do domofonów znanych producentów takich jak Vidos. Oferujemy m.in. przełącznik sieciowy do domofonu, dzięki któremu stworzysz połączenie między panelami umieszczonymi w osobnych budynkach, np. biurowcu lub bloku mieszkalnym i budynku stróża chroniącego wjazdu na teren. Polecamy również karty zbliżeniowe przeznaczone do samodzielnego otwierania paneli domofonowych przez zweryfikowanych użytkowników: mieszkańców, pracowników, gości.

Dlaczego warto kupować akcesoria do domofonów w Martingale?

Zakupy w naszym sklepie internetowym dają pewność transakcji najwyższej jakości. Martingale oferuje akcesoria do domofonów nowe i nieużywane, zapakowane w oryginalne opakowania przez producentów. Zamówienia klientów są bezpieczne, a dostawa - błyskawiczna. Ceny akcesoriów do domofonów wypadają atrakcyjnie na tle konkurencji. Wraz z produktami otrzymujesz dowód zakupu: paragon bądź fakturę. Z montażem powinieneś poradzić sobie sam dzięki dołączonej do produktów instrukcji. Pamiętaj, by w miarę możliwości korzystać z rozwiązań tego samego producenta - to gwarancja kompatybilności.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania