Akcesoria do szlabanów

(137 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 52,00 zł - 14 760,00 zł

Znaleziono 137 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 137 elementów

Aktywne filtry

Akcesoria do szlabanów parkingowych i osiedlowych - wysoka funkcjonalność szlabanu

Wszyscy my, ludzie, jesteśmy zadowoleni z rzeczy, które działają poprawnie. Kiedy jednak okazuje się, że mogą działać jeszcze lepiej, a nas spotkała okazja przetestowania ulepszonej wersji, stare "po prostu dobre" rozwiązania przestają wystarczać. Tak się dzieje, gdy na parkingu, osiedlu bądź w innym miejscu zabezpieczonym szlabanem wykorzystamy akcesoria do szlabanów parkingowych. Nagle funkcjonalność samego szlabanu i zabezpieczonego nim miejsca wzrasta nawet o kilkaset procent. Nie jest już potrzebny nadzorca parkingowy lub jego zadania ulegają zmniejszeniu, droga staje się bezpieczniejsza, ludzie korzystają z przejazdu wygodniej, a maszyneria nabiera sprawności i osiąga większą wydajność.

Jakie akcesoria do szlabanu parkingowego znajdziesz w MARTINGALE?

Zadbaliśmy o to, by w asortymencie naszego sklepu pojawiły się zarówno podstawowe elementy wymienne do szlabanów parkingowych i osiedlowych, jak i rozszerzające funkcjonalność konstrukcji - usprawniające działanie parkingu. Do tych pierwszych zaliczamy wymienne ramiona szlabanów i elementy łączące je z centralą sterującą, podstawki montażowe, łączniki, gumy zabezpieczające, zestawy zasilające do szlabanów na pilota bądź fotokomórkę. Natomiast nieobowiązkowymi, jednak bardzo korzystnymi akcesoriami do szlabanów parkingowych są naklejki ostrzegawcze na ramię, zestawy oświetlenia i listwy diodowe, fartuchy pod ramię szlabanu, centrala sterująca do zdalnego sterowania. Kupując akcesoria do szlabanów osobno, możesz doposażyć już posiadany szlaban parkingowy lub stworzyć autorską konstrukcję od zera (przy każdym elemencie znajdziesz stosowną instrukcję obsługi).

Akcesoria do szlabanu parkingowego - do rozbudowy szlabanu

Już posiadany lub montowany od zera szlaban parkingowy możesz wyposażyć w dostępne w niniejszej kategorii łamane ramię szlabanu. Masz możliwość zakupu ramienia dłuższego lub krótszego, dzięki czemu dopasujesz szlaban osiedlowy czy drogowy do szerokości przejazdu. Jeżeli zdecydujesz się na długie ramię, będziesz potrzebował podpory szlabanu - ją również znajdziesz w niniejszej kategorii. Nie zapomnij również o obowiązkowej przeciwwadze do siłownika. W sytuacji, w której obawiasz się prób sforsowania szlabanu parkingowego na parkingu niestrzeżonym, wykorzystaj zawór zabezpieczający hydrauliczny układ szlabanu (Anty-Wandal producenta Faac). Zapytaj nas o funkcjonalność pozostałych akcesoriów do szlabanów parkingowych, osiedlowych i drogowych, jeżeli informacje podane w specyfikacji produktu nie są kompletne bądź zrozumiałe.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania