Zestawy do bram przesuwnych

(77 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Masa bramy

Masa bramy

Cena

Cena

  • 1 636,00 zł - 16 489,00 zł

Znaleziono 77 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 77 elementów

Aktywne filtry

Bramy przesuwane przede wszystkim stosowane są tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania klasycznej bramy skrzydłowej, a także na bardzo szerokich działkach. Prezentowany przez nas zestaw do bram przesuwanych doskonale umożliwia ich automatyzację, a co za tym idzie - swobodne otwieranie oraz zamykanie bez konieczności wychodzenia z pojazdu! Pozwala to na oszczędzenie cennego czasu i swobodniejsze poruszanie się.

Dlaczego automatyka jest warta uwagi?

Powszechnie wiadomo, że automatyka jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i funkcjonalnym. Dodatkowo, odpowiednio dobrane elementy i wszystkie podzespoły pozwolą na bezawaryjną pracę przez długi czas bez konieczności martwienia się o warunki pogodowe - nasza automatyka posiada niezwykle wysoką odporność na skrajnie niskie i skrajnie wysokie temperatury. Oferujemy zestawy do bram dopasowane do danych potrzeb naszych Klientów. Dzięki automatyce codzienność stanie się znacznie prostsza i przyjemniejsza!

Nowoczesne zestawy do bram przesuwnych

Automatyka do bram to doskonałe rozwiązanie, które zwiększa zarówno komfort użytkowania, jak i bezpieczeństwo posesji oraz jej mieszkańców. Wybierając napęd warto zdecydować się na model, który będzie służyć przez wiele lat, bez żadnych awarii. W naszej ofercie przygotowaliśmy bogaty wybór zestawów do bram przesuwnych najlepszych marek. Wśród dostępnych w naszym sklepie zestawów do bram przesuwnych znajdziesz urządzenia takich sprawdzonych producentów jak: FAAC, Beninca, Nice, BFT, Came, a także wielu innych. >

Dlaczego warto zdecydować się na zestawy do bram przesuwnych sprawdzonych marek?

Brama wjazdowej używamy nawet kilka razy dziennie. Chroni Twój dom przed intruzami i jednocześnie umożliwia wjazd na teren posesji mieszkańcom, a także ich gościom. Warto zatem zadbać, aby praca bramy była niczym niezakłócona. Jednym z częściej wybieranych rodzajów bram są bramy przesuwne. Sprawdzają się one doskonale na szerokich posesjach, które jednocześnie mają dość krótki podjazd. Kupując zestaw do bramy przesuwnej, należy kierować się przede wszystkim jakością. Choć na rynku pojawiają się propozycje bardzo tanich zestawów do bram przesuwnych, to należy mieć na uwadze jakość takich modeli - szybko ulegają awariom i wymagają wymiany, co generuje kolejne koszty. Dlatego właśnie najlepszym wyborem są zestawy do bram przesuwnych sprawdzonych marek. Takie zestawy odznaczają się doskonałą jakością elementów i precyzją wykonania. Wszystkie oferowane zestawy do bram przesuwnych objęte są gwarancją. >

Jak dobrać zestaw do bramy przesuwnej? 

Wybierając automatykę do bramy przesuwnej warto zdecydować się na kompletny zestaw, który umożliwi Ci szybki montaż, bez konieczności dokupowania kolejnych elementów. Kupując zestaw do bramy przesuwnej należy wziąć pod uwagę kilka parametrów. Bardzo ważne jest, by dopasować automatykę do wagi bramy. W naszym sklepie internetowym dostępne są zestawy do bram przesuwnych przeznaczone do modeli od 200 kg do 3500 kg. Ważną informacją jest także częstotliwość użytkowania bramy. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów zarówno zestawy do bram przesuwnych o wysokiej jak i niskiej intensywności użytkowania. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zestawów do bram przesuwnych dostępnych w naszym sklepie on-line? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci najlepsze rozwiązanie. 

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania