Anteny

(11 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 261,00 zł

Znaleziono 11 produktów

Wyświetlanie 1-11 z 11 elementów

Aktywne filtry

Antena do bramy wyjazdowej - antena do napędu bramy z dalekim zasięgiem

Funkcjonalna antena do napędu bramy odbierająca fale radiowe umożliwia znaczne rozszerzenie odległości odbierania sygnału, a co za tym idzie wygodne, komfortowe i szybkie wjeżdżanie oraz wyjeżdżanie z posesji. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej anteny do bramy wjazdowej nie będziesz musiał zatrzymywać się przed domem czy firmą w oczekiwaniu, aż długie i ciężkie skrzydło przesunie się do końca. Wywołasz otwieranie, jeszcze będąc w garażu czy wjeżdżając na ulicę, przy której stoi Twój dom. Kiedy zajedziesz pod bramę, zastaniesz ją otwartą. W sklepie internetowym Martingale znajdziesz anteny do napędu bramy czołowych producentów takie jak np. antena do bramy Came czy Key, a także zestawy z anteną do automatu bramy oraz przewody antenowe oferowane osobno.

Antena do bramy wjazdowej - specyfikacja

Dostępna w sklepie Martingale antena do bramy Came może działać ze wszystkimi radioodbiornikami w danym paśmie, co doskonale sprawdza się w przypadku rozbudowanych terenów zabezpieczonych kilkoma bramami. Istnieje możliwość zamontowania anteny do bramy na lampie sygnalizacyjnej, słupku, części bramy, ścianie. Trwała i odporna na trudne warunki zewnętrzne antena do automatu bramy zachowuje pełnię funkcjonalności zarówno w upalnym lecie, jak i mroźną zimą. Działa w zakresie temperatur od -20°C do ok. 55°C. Jest kompatybilna z liczbą pilotów do bram zaprogramowaną w systemie kontroli dostępu. W zależności od modelu antena do bramy może działać w paśmie 433,92 MHz bądź 868,35 MHz. Oferujemy produkty ze wspornikiem przeznaczone do montażu od góry oraz odpowiedniki z montażem bocznym. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu Martingale.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania