Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 648,00 zł - 5 027,00 zł

Siłowniki do bram garażowych

Znaleziono 54 produktów

Pokazano 1-15 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Siłownik do bramy garażowej: uchylnej i nie tylko

Automatyczna brama garażowa to wygoda i komfort użytkowania, a jednocześnie bezpieczeństwo przechowywania pojazdu. Automatyka do bram garażowych sprawia, że nie musimy wysiadać z samochodu, aby otworzyć lub zamknąć bramę. Sterujemy z wewnątrz pojazdu za pomocą pilota, co stanowi ułatwienie i przyspiesza nasz codzienny tryb życia. Większość systemów jest przeznaczona do samodzielnego montażu, toteż przy niewielkim nakładzie pracy możemy cieszyć się z użytkowania funkcjonalnej bramy na co dzień. Istotną funkcję pełni ukazany w niniejszej kategorii siłownik do bramy garażowej (uchylnej, innej).

Jak wybrać siłownik do bramy garażowej?

Wybierając system do bram garażowych - w tym siłownik do bramy garażowej - należy dobrać odpowiedni napęd, który musi być dopasowany do ciężaru oraz wielkości bramy. Kolejną istotną sprawą jest mechanizm napędu do bram garażowych decydujący o sile ciągnięcia, pchania oraz prędkości otwierania się bramy. Automatyka działa w każdych warunkach atmosferycznych, większość systemów ma określoną temperaturę działania w przedziale od -20 st. C do +60 st. C. Wyróżniamy automatykę działającą na podstawie łańcucha oraz paska zębatego. Napęd wykorzystujący sterowanie radiowe działa dużo szybciej niż tradycyjny system. Dodatkowo nie tylko steruje bramą, ale także odczytuje jej stan położenia, tj. informuje o otwarciu lub zamknięciu, zaawansowane systemy posiadają także funkcje takie jak uruchamianie oświetlenia wewnątrz garażu, zamknięcie antywłamaniowe, detekcja przeszkód, regulacja wysokości otwarcia bramy oraz możliwość podłączenia akumulatora awaryjnego, sterowania jednym pilotem dwóch różnych urządzeń (takich jak brama wjazdowa oraz garażowa).

Siłowniki do bramy garażowej dwuskrzydłowej, jednoskrzydłowej

Istotne jest, aby systemy i centrala pochodziły od jednego producenta. W sklepie Martingale znajdziesz produkty prosto z fabryk najbardziej cenionych marek. Przykładowo mamy siłowniki Faac do bram garażowych, siłownik do bramy garażowej BFT, Beninca, Came, Genius, Key, Nice. Automatyka do bram garażowych w zależności od modelu współpracuje z aplikacjami, co umożliwia sterowanie z wykorzystaniem telefonów komórkowych. Nie zachodzi wówczas obawa o zgubienie pilota. W ofercie sklepu dostępna jest automatyka do różnorodnych bram garażowych, w tym siłownik do bramy garażowej uchylnej, a także do przemysłowych bram segmentowych producentów takich jak Beninca, Came, Faac, Nice czy Somfy. Zobacz zatem różnego rodzaju, ale zawsze niezawodne systemy do bram garażowych i wchodzące w ich skład siłowniki do bramy garażowej dwuskrzydłowej, jednoskrzydłowej. Szeroka oferta sklepu Martingale zaspokoi indywidualne potrzeby użytkowników bram garażowych.

Produkt dodany do porównania