Klawiatury kodowe

(28 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 104,00 zł - 1 101,00 zł

Aktywne filtry

Klawiatura kodowa do bramy lub furtki

Szybkie, łatwe i wygodne wchodzenie na posesję zapewniają akcesoria takie jak piloty, karty magnetyczne, klucze, a nawet smartfony z zainstalowaną aplikacją sterowania bramą. Mają jednak pewne wady. Po pierwsze trzeba je mieć przy sobie. Po drugie niektóre z nich - piloty, karty, klucze - trzeba dokupić w znacznej liczbie, jeśli chce się wręczyć je wszystkim gościom hotelowym czy pracownikom dużego biurowca. I po trzecie urządzenia sterujące mają ograniczenia co do parowania, więc któryś z kolei pilot nie będzie już mógł współpracować z mechanizmem otwierania/zamykania bramy czy furtki. Problemy te rozwiązuje klawiatura kodowa do bramy, której może używać wiele osób, stosując ten sam kod lub unikalne, personalne kombinacje numerów. Upoważnieni ludzie nie muszą nosić przy sobie żadnych dodatkowych gadżetów. Wystarczy zapamiętać kod, i gotowe!

Klawiatura kodowa - charakterystyka

W zależności od modelu klawiatura kodowa może współpracować z bramą wjazdową bądź garażową, furtką, roletami. Niekiedy z kilkoma systemami jednocześnie. Może być kompatybilna z pilotami i stosowana zamiennie z nimi. Niewątpliwie klawiatura kodowa do bramy pozwala zaoszczędzić pieniądze, jeśli z bramy korzysta wiele osób, a każdej trzeba byłoby wręczyć osobne akcesorium sterujące. Zaawansowane urządzenia mają pamięć nawet do tysiąca kodów. Zasilana bateriami klawiatura kodowa do bramy montowana natynkowo pozwala na umiejscowienie w dowolnym obszarze. Do najpopularniejszych należą ściana i kolumna. Wydajna bateria zapewnia użytkowanie mechanizmu nawet przez dwa lata. Nowoczesna klawiatura kodowa wyróżnia się wysokim stopniem zabezpieczenia, jako że wykorzystuje szyfrowany kod dynamicznie zmienny. Ponadto klawiatura złożona z cyfr od 0 do 9 zapewnia stworzenie niemal miliona kombinacji kodu, więc odgadnięcie właściwego jest prawie niemożliwe.

Jaka klawiatura kodowa do bramy sprawdzi się najlepiej?

Klawiatura kodowa do furtki czy bramy stosowana jest na zewnątrz, więc weź pod uwagę jednocześnie trwałość i estetykę. Metalowa obudowa musi być odporna na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne, włączając w to kontakt z wodą i konieczność pracy w zmiennych, nie zawsze sprzyjających temperaturach. Wartościowym rozwiązaniem jest podświetlenie klawiatury, które aktywuje się samo, np. po wykryciu zmierzchu, lub na polecenie użytkownika. Tego typu klawiatura kodowa ułatwia dostanie się na posesję nocą, zimą i w niepogodę. Koniecznie zweryfikuj, jaki zakres pracy pod względem odległości ma oglądana przez Ciebie klawiatura kodowa. Przykład to 200 m na terenie otwartym.

Zaufaj sprawdzonym firmom. Zobacz, jakie cechy ma klawiatura kodowa Nice, klawiatura kodowa Came i produkty BFT, Beninca, King Gates, Vidos. Obejrzyj pozostałe akcesoria do automatyki.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania