Zestawy zasilania

(37 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 68,00 zł - 1 777,00 zł

Aktywne filtry

Zasilanie bramy wjazdowej i garażowej

Wybór trwałej, funkcjonalnej bramy wjazdowej czy garażowej oraz poprawny, profesjonalny montaż to większa część sukcesu. Kolejny niezwykle ważny element układanki stanowi zasilanie bramy wjazdowej i garażowej, dzięki któremu brama będzie otwierana sprawnie, szybko, płynnie - niezależnie od pory roku czy pogody. W sklepie internetowym Martingale oferujemy dopasowane do automatyki czołowych producentów zasilanie bramy wjazdowej i garażowej w postaci akumulatorów, baterii i gotowych zestawów, np. z kartą do ładowania baterii. Aby zasilanie z akumulatora mogło obniżyć stałe rachunki za prąd, warto wybrać moduł ograniczający zużycie prądu, np. marki Came. To akcesorium zmniejsza zużycie energii elektrycznej w trybie czuwania z 5 W do 0,5 W.

Zestawy zasilania awaryjnego i zestaw zasilania słonecznego do bramy wjazdowej

Klasyczne akumulatory i baterie do zasilania bramy garażowej czy też wjazdowej to nie wszystko. Oferujemy również produkty, które okażą się niezastąpione w szczególnych sytuacjach. Przykładowo zestawy zasilania awaryjnego wykorzystasz w razie awarii prądu, by komfortowo wjechać na posesję lub do garażu albo wyjechać. Nowoczesny zestaw zasilania słonecznego do bramy wjazdowej i dostępne u nas dodatkowo osobne panele fotoelektryczne pozwolą Ci na korzystanie z bramy przy awarii prądu, a także na znaczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej w skali roku. Przygotowaliśmy zasilanie do bramy wjazdowej różnego typu, w tym zasilanie bramy przesuwnej, zasilanie bramy dwuskrzydłowej. Jeżeli chodzi o zasilanie do bramy garażowej, akumulatory i baterie dopasujesz do rodzaju i ciężaru bramy. Zachęcamy do obejrzenia asortymentu.

Zasilanie do bramy... i co jeszcze?

Poza wymienionymi już zasilaniem do bramy dwuskrzydłowej, przesuwnej czy garażowej znajdziesz u nas pojedyncze karty ładowania akumulatora, zestawy do centrali, zestawy do ładowania baterii, baterie do fotokomórek, rozbudowane akumulatory i baterie, np. z elektroniką nadzorującą ładowanie. Sięgnij po to, co najlepsze!

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania