Domofony

(26 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 1 107,00 zł

Aktywne filtry

Domofon bezprzewodowy - najlepszy domofon do furtki

Domofony bezprzewodowe to obecnie modele najpopularniejsze, najchętniej wybierane. Nie bez przyczyny! W przeciwieństwie do przewodowego, domofon bezprzewodowy zakłada się o wiele łatwiej, wymaga mniej ingerencji w zastany teren - ściany budynku czy ziemię - a także lepiej sprawdza się na długie dystanse. To najlepszy wybór na domofon do furtki, ponieważ brama oddalona jest od domu czy innego budynku o długość podjazdu, a trwałe i bezpieczne przeciągnięcie kabla wymagałoby prowadzenia go pod ziemią. Należy jednak zweryfikować, czy dany domofon bezprzewodowy do furtki na pewno działa na odległość, która Cię interesuje - stosowne informacje znajdziesz w specyfikacji wybranego produktu. Sprawdź też, czy jest to domofon na wifi, czy fale innego rodzaju, np. radiowe. Ponadto, by domofon do bramy działał niezależnie od pory roku i przetrwał wiele lat, powinien być odporny na wilgoć (przy okazji także uszkodzenia mechaniczne), mróz, ekspozycję na promienie słoneczne. Warto, by domofon bezprzewodowy z otwieraniem furtki ochraniał daszek.

Nowoczesny domofon z kamerą - wygodny domofon bezprzewodowy do furtki

W sklepie Martingale znajdziesz nowoczesne domofony do furtek z możliwością podejrzenia, kto znajduje się pod bramą. Są to funkcjonalne domofony bezprzewodowe z kamerą. Tego typu urządzenie możesz zakupić w tradycyjnej wersji ze słuchawką po stronie odbiorcy, ale oferujemy też wygodny domofon bezsłuchawkowy, który pozwala na odsłuch po wciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Jeżeli masz ochotę, domofon z kamerą możesz rozszerzyć o czytnik karty. Dzięki temu osoby upoważnione do wjazdu na teren nie będą musiały dzwonić. To dobre rozwiązanie chociażby dla właścicieli firm oraz osób zarządzających budynkami z lokalami na wynajem. Ale to nie koniec nowoczesnych rozwiązań! Na nowych osiedlach coraz częściej spotyka się domofon na wifi, który osoby upoważnione - mieszkańcy bloku - mogą sparować z aplikacją na telefonie. Wówczas po wykonaniu telefonu na wskazany numer brama otwiera się automatycznie. Istnieje też możliwość, by sparować domofon do furtki ze szlabanem.

Domofony do domu, domofony do furtki & domofony do bramy w Martingale

Dostępne w naszym sklepie domofony do bram, furtek i domów wykorzystasz zarówno jako osoba prywatna (np. jako domofon do domu jednorodzinnego), jak i właściciel firmy czy zarządca budynku (np. jako domofon do bramy w budynku pracowniczym). Są trwałe i estetyczne, produkowane przez marki znane na całym świecie: CAME, Vidos. Wybierz prosty domofon bezprzewodowy z samym odsłuchem lub rozszerzony domofon z kamerą, by widzieć, kto stoi przed bramą i prosi o wjazd. Pamiętaj, że nie zawsze opłaca się biegać do domofonu i odbierać go samodzielnie - to dezorganizuje pracę. W takim wypadku najlepszy okaże się domofon bezprzewodowy z otwieraniem furtki przez osobę upoważnioną, np. za pomocą karty magnetycznej. Obejrzyj nasz asortyment, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania