Zapory drogowe

(25 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 24 797,00 zł

Znaleziono 25 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 25 elementów

Aktywne filtry

Zapory drogowe i zapory parkingowe

W tej kategorii znajdziesz najlepsze, najtrwalsze, najbardziej funkcjonalne zapory parkingowe i bariery drogowe. Sprawdzą się zarówno na parkingu prywatnym (przed hotelem, zakładem pracy, restauracją), jak i na parkingu publicznym (przed szkołą, urzędem miejskim, na osiedlu mieszkalnym).

Zapory parkingowe zabezpieczą fragment drogi przed zaparkowaniem na nim samochodu. W ten sposób odgrodzi się drogę wyjętą z użytku, a także prywatne miejsce udostępnione konkretnej osobie, np. z orzeczeniem o niepełnosprawności - tego typu zapory drogowe składane znajdują się między innymi na osiedlach, aby niepełnosprawna osoba miała jak najkrótszą drogę z auta do mieszkania. Zapory parkingowe i bariery drogowe można składać ręcznie lub automatycznie.Jaką formę mają bariery drogowe?

Dostępne w naszym sklepie zapory drogowe występują w różnych modelach użytkowych. Popularne i łatwe w obsłudze są klasyczne składane zapory parkingowe. Mają mocne, dobrze widoczne kolory ostrzegające kierowców, by nie zatrzymywali się w zabronionym miejscu.

Nowoczesnymi modelami są bariery drogowe w postaci pionowych słupków: wysokich i wąskich lub niskich i szerokich. Tego typu zapory drogowe wysuwają się z ziemi i wsuwają z powrotem. Kiedy są całkowicie schowane, nie da się o nie zahaczyć ani potknąć. Rzadziej stosowane są jako zapory parkingowe - spotyka się je przede wszystkim w przestrzeni miejskiej na ulicach. Służą blokowaniu przejazdu, np. uniemożliwieniu wjechania na plac, chodnik, inną przestrzeń publiczną. Co istotne: nie wszystkie wymagają zasilania energią elektryczną. Niektóre pionowe bariery drogowe da się odblokować za pomocą specjalnego klucza. Konstrukcja ze sprężyną gazową sprawia, że chowanie jest łatwe i szybkie - po odblokowaniu wystarczy wsunąć słupek do dziury w podłożu, używając nacisku, np. stopy.Zapory drogowe składane i inne modele

Zaprezentowane wyżej modele obejmują zapory drogowe składane na ulice i parkingi. Nie są to jednak wszystkie produkty, jakie mamy w ofercie! W naszym sklepie znajdziesz także trwałe bariery drogowe takie jak kolczatka sprężynowa i odbojnica stalowa oraz lżejsze zapory drogowe: ręczną zaporę parkingową (bez wbudowanego automatu; z zamkiem zatrzaskowym i kluczykiem), barierę łańcuchową. Do niektórych modeli można dokupić elementy, np. kolumnę stanowiącą przeciwwagę dla siłownika - w przypadku łańcuchowej zapory parkingowej.

Zachęcamy do przejrzenia całego działu z barierami drogowymi i wybrania produktów idealnie dopasowanych do Twojego celu. Czy to posesja prywatna, czy to przestrzeń publiczna, nasze zapory drogowe sprawdzą się rewelacyjnie i zabezpieczą wjazd na określony teren.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania