Zestawy

(2 produktów)

Aktywne filtry

Domofony - zestawy

Gotowy zestaw domofonowy to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą usprawnić system komunikacji w domu rodzinnym, budynku firmowym bądź innym obiekcie, jednak nie mają czasu na kompletowanie elementów samodzielnie. Zestaw-domofon jest łatwy, szybki i wygodny w instalacji. Występuje w kilku modelach, toteż każdy klient znajdzie produkt dla siebie. Nowoczesny zestaw domofonowy bezprzewodowy pozwala na odbieranie połączenia bez używania słuchawki, a klasyczny zestaw domofonu ze słuchawką zapewnia prywatność osobie prowadzącej rozmowę.

Nowoczesny zestaw domofonowy - specyfikacja

W sklepie Martingale znajdziesz zestaw domofonowy do domu jednorodzinnego, zestaw domofonowy dwurodzinny, a także domofon-zestaw do budynku firmowego z wieloma biurami. Wybierając najlepszy model dla siebie, zwróć uwagę na możliwość zintegrowania go z urządzeniami zewnętrznymi (liczbą i rodzajem, np. bramą automatyczną, furtką, drzwiami), opcję samodzielnego wyboru melodii dzwonka, kompatybilność zestawu-domofonu z innymi urządzeniami kontroli dostępu, np. monitorem (opcja tworzenia systemów domofonowych). Zamów gotowy domofon-zestaw do samodzielnego montażu właśnie u nas i ciesz się wysoką jakością znanych producentów!

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania