Unifony

(8 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 94,00 zł - 308,00 zł

Znaleziono 8 produktów

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry

Unifon głośnomówiący & unifon słuchawkowy

W ofercie sklepu internetowego Martingale znajdziesz domofony różnego rodzaju. W tej kategorii zebraliśmy funkcjonalne, wysokiej jakości unifony, czyli domofony z pojedynczym odbiornikiem. Dzielą się na dwa typy. Klasyczny to unifon słuchawkowy, a zatem taki, w którym do odebrania połączenia osoby dzwoniącej trzeba podnieść słuchawkę. Oczywiście można też otworzyć jej przyciskiem bez podnoszenia słuchawki unifonu, jeżeli ma się wiedzę, kto znajduje się po drugiej stronie. Drugi typ domofonu pojedynczego to nowoczesny unifon głośnomówiący. Tym razem do odebrania połączenia wystarczy przycisnąć odpowiedni klawisz. Czuły mikrofon wbudowany w unifon głośnomówiący pozwoli Ci rozmawiać z drugą osobą wygodnie, bez schylania się czy podnoszenia głosu.

Unifon do bloku, domu, bramy automatycznej i furtki

Mimo iż tradycyjny unifon głośnomówiący czy słuchawkowy stanowi pojedynczy odbiornik, może mieć wiele funkcji. Przykładowo za pomocą pomocą jednego unifonu będziesz w stanie otworzyć zarówno bramę automatyczną, jak i furtkę - zależnie od wybranego przycisku. Mało tego, w zależności od modelu unifon głośnomówiący i słuchawkowy mogą mieć dodatkowe przyciski, np. wzywające portiera, a także funkcyjne diody świetlne. To sprawia, że wykorzystasz je jako unifon do bloku, domu, budynku firmowego, bramy wjazdowej automatycznej, furtki czy szlabanu.

W asortymencie sklepu Martingale znajdziesz unifony popularnych marek: unifon Came, unifon Vidos. Wyglądają podobnie, ale różnią się detalami. Przykładowo unifon głośnomówiący Came ma nie tylko przyciski funkcyjne, ale również pierścień centralny umożliwiający sterowanie dwoma dodatkowymi poleceniami i dwoma wywołaniami interkomu. Z kolei unifon głośnomówiący Vidos obsługuje dwa przekaźniki, np. zamontowany w furtce lub szlabanie oraz w bramie automatycznej lub wejściowej do budynku.

Wybierz funkcjonalny domofon unifon w Martingale!

Warto wiedzieć, że oferowane w Martingale domofony unifony i monitory wytwarzane przez tego samego producenta są kompatybilne i mogą być łączone w systemy dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Możesz je zamówić, by stworzyć system domofonowy od zera. Możesz także dokupić unifon, aby rozszerzyć już posiadany system. Koniecznie zapoznaj się ze specyfiką produktów, a jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zachęcamy też do obejrzenia alternatywy wobec domofonów, czyli nowoczesnych wideodomofonów.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania