Zasilacze

(4 produktów)

Filtry

Cena

Cena

  • 376,00 zł - 1 353,00 zł

Aktywne filtry

Zasilacz do domofonu - funkcjonalny i estetyczny domofon

Nie ulega wątpliwości, że domofon powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Czy jednak stoi to na przeszkodzie, by był przy okazji maksymalnie estetyczny, elegancki? Zdecydowanie nie! W niniejszej kategorii znajdziesz wydajny zasilacz domofonu na szynę, dzięki któremu z Twojego domofonu w domu czy firmie nie będą zwisały kable. Dodatkowo to doskonałe rozwiązanie, gdy ma się małe dzieci lub urządzenie znajduje się w miejscu o podwyższonym ryzyku zahaczenia, zalania wodą bądź innego uszkodzenia, chociażby wynikającego z warunków pogodowych, gdy domofon znajduje się na ścianie budynku, przy furtce. Zasilacz do domofonu wykorzystasz podczas pierwszego montażu urządzenia, modyfikacji bądź naprawy.

Niewidoczny zasilacz domofonu na szynę

Alternatywą wobec sieciowych zasilaczy do domofonów są zasilacz domofonu dopuszkowy i zasilacz domofonu na szynę. Ten drugi dostępny jest w sklepie Martingale m.in. w ofercie marek Vidos, Came. Służy do montowania na szynie DIN w rozdzielni prądu w domu lub budynku firmowym. Co istotne, w przypadku wideodomofonu zasila energią elektryczną równocześnie monitor i kasetę. Moc zasilacza domofonu na szynę powinno się wybierać z uwzględnieniem rodzaju urządzenia, które ma z nim współpracować. Przykładowo zamiast klasycznego domofonu bądź bardziej rozbudowanego wideodomofonu mogą to być stacja bramowa, interkom, centrala portierska. Kolejne elementy konieczne do wzięcia pod uwagę to funkcjonalność urządzenia (np. jakie dodatkowe funkcje mają wideodomofon lub stacja bramowa) oraz odległość zasilacza do domofonu od urządzenia.

Skoro zainteresowały Cię zasilacze do domofonów, zobacz też pozostałe akcesoria do domofonów i wideodomofonów oraz gotowe systemy domofonowe.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania