Bramy skrzydłowe

(140 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 12 915,00 zł

Znaleziono 140 produktów

Wyświetlanie 1-18 z 140 elementów

Aktywne filtry

Akcesoria do bram dwuskrzydłowych i jednoskrzydłowych

Bramy skrzydłowe z napędem - czy to jedno-, czy to dwuskrzydłowe - wymagają mocnych, trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczonych przed deszczem i śniegiem akcesoriów. Dzięki nim mogą działać sprawnie i spełniać oczekiwania właścicieli prywatnej posesji, niewielkiej firmy bądź wieżowca pełnego biur firmowych. W sklepie internetowym Martingale znajdziesz i zamówisz wyłącznie akcesoria do bram i furtek dobrej jakości, które spełniają wymienione kryteria trwałości. Zebraliśmy w ofercie akcesoria do bramy skrzydłowej producentów takich jak BFT, Beninca, Came, Faac, Hi Motions, Key, King Gates. Możesz wybrać produkty zgodne z kolekcją marki, której bramę już posiadasz, by elementy były spójne. Możesz też przetestować produkt konkurencyjny, o ile spełnia kryterium uniwersalności.

Poza akcesoriami do bramy skrzydłowej polecamy automatykę do bram skrzydłowych. W ofercie Martingale znajdziesz zestawy do bram skrzydłowych, dzięki którym szybko i kompletnie zainstalujesz bramę wjazdową na posesję. Mamy także siłowniki do bram skrzydłowych, które zamówisz, by zamontować bramę złożoną z preferowanych przez Ciebie produktów, rozszerzyć funkcjonalność posiadanej bramy skrzydłowej bądź wymienić element, który uległ awarii pod wpływem użytkowania.

Bramy skrzydłowe - akcesoria do bram i furtek

Wśród produktów dostępnych w Martingale znajdziesz ramię pojedyncze do bram konkretnych modeli, ogranicznik ruchu do siłowników, uchwyt na słupek do siłowników, uchwyty montażowe do napędów bram. Mamy trwałe i wyjątkowo odporne na czynniki zewnętrzne skrzynie montażowe - w tym egzemplarze podziemne, fundamentowe - odboje mechaniczne, wsporniki ścienne, dźwignie do prowadnic. Elektryczne akcesoria do bram dwuskrzydłowych i jednoskrzydłowych obejmują m.in. układ wstępnego podgrzewania siłowników. Zachęcamy także do zapoznania się z zawartością działu akcesoriów do automatyki bram garażowych.

Jeśli poszukiwane przez Ciebie akcesoria do bramy skrzydłowej mają być wystawione na działanie wilgoci, wody, lodu i zmiany temperatur, zwróć uwagę na materiał wykonania (np. stal) i wykończenie (np. ocynkowanie), aby zamówić produkt na długie lata. W przypadku akcesoriów do bramy dwuskrzydłowej i jednoskrzydłowej mających za zadanie ciągnięcie bramy upewnij się, że akcesorium zostało dopasowane do wagi Twojej bramy, w przeciwnym razie może nie spełniać zadania dobrze lub pęknąć. Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na dodatkowe pytania bądź wsparcia w wyborze, skontaktuj się z nami - zadzwoń, napisz.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania