Interkomy

(1 produktów)

Filtry

Cena

Cena

  • 1 082,00 zł - 1 083,00 zł

Aktywne filtry

Interkom do domu, bloku, biura

Interkom w domu, bloku, biurze czy dowolnym innym budynku pozwala wygodnie i wydajnie zarządzać dostępem do strefy strzeżonej i zabezpieczać mieszkańców osiedla bądź pracowników firmy przed kontaktem z osobami niepowołanymi. Interkom stanowi urządzenie do dwustronnej komunikacji na odległość i podejmowania akcji wynikających z decyzji podjętej po rozmowie z osobą, która ubiega się o wstęp na teren ogrodzony. Portier lub inna osoba odbierająca połączenie może m.in. otworzyć bramę wjazdową dla samochodu, otworzyć furtkę, podnieść szlaban, przekierować połączenie pod właściwy adres - do konkretnego mieszkania, pokoju hotelowego, biura w budynku firmowym.

Zobacz też domofony i wideodomofony.

Centrala portierska - funkcjonalność

Nowoczesna firmowa centrala portierska czy też interkom do domu mają wyświetlacz (np. LCD), dzięki któremu przez urządzenia nie tylko usłyszysz, ale i zobaczysz przybysza. Pozwalają odbierać połączenia zarówno ze stacji bramowych (np. od gości), jak i z mieszkań/biur (od lokatorów bloku i pracowników biurowca). I odwrotnie: pozwalają wykonywać połączenia. Im bardziej rozbudowany interkom do domu/firmy, tym więcej możliwości. Kolejne to możliwość zapisywania i odtwarzania rozmów, możliwość otwarcia konkretnej bramy, nie zaś wszystkich naraz, możliwość sterowania dodatkowym przekaźnikiem. Konsola portierska daje także podgląd obrazu z dodatkowych kamer zainstalowanych w systemie wewnętrznym, co zwiększa bezpieczeństwo na terenie strzeżonym.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania