Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4 206,00 zł - 49 305,00 zł

Szlabany zestawy

Znaleziono 20 produktów

Pokazano 1-15 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Szlabany parkingowe - zestawy czy osobne części?

Szlabany osiedlowe, parkingowe i drogowe można kupować w zestawach lub kompletując części z osobna. Która opcja jest lepsza? Oczywiście zależy to od potrzeb danego nabywcy. Jeżeli masz już część elementów, szlabany-zestawy będą niepotrzebnym wydatkiem. Natomiast osoba, która kompletuje szlabany parkingowe od zera, niewątpliwie skorzysta na zamówieniu gotowego zestawu. Największymi zaletami tego rozwiązania są kompatybilność elementów, gwarancja producencka na wszystkie części, jednakowy czas otrzymania zamówienia (co przekłada się na szybsze przystąpienie do prac oraz ich ukończenie), dostęp do wszystkich niezbędnych elementów, a także - co oczywiste - przystępniejsza cena względem produktów kupowanych osobno. U nas znajdziesz szlabany parkingowe i osiedlowe w zestawach produkowane przez marki takie jak Came (z serii Gard), Faac czy Nice.

Co zawiera zestaw do szlabanu osiedlowego i parkingowego?

Aby zapoznać się z zawartością konkretnego zestawu ze szlabanem parkingowym czy osiedlowym, kliknij interesujący Cię produkt i przeczytaj opis. Przykładowa lista komponentów zestawu szlabanowego obejmuje jednostkę centralną wraz z płytą sterującą (wbudowaną), sprężynę wyważającą, ramię aluminiowe i jego wzmocnienie, lampę ostrzegawczą, wspornik pod fotokomórkę, naklejki ostrzegawcze, podporę stałą, kartę częstotliwości, pilot do szlabanu, fotokomórkę. Dodatkowymi elementami zestawu ze szlabanem osiedlowym są karta gwarancyjna konieczna do okazania w razie reklamacji bądź oddawania do naprawy oraz instrukcja obsługi.

Przytoczony wyżej szlaban parkingowy w zestawie jest modelem bardzo rozbudowanym. Jeżeli nie potrzebujesz lampy, fotokomórki ani pilota - bądź innych elementów - znajdź inny zestaw. W przypadku kłopotów z wyborem skontaktuj się z nami, podpowiemy Ci, który produkt sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

Zestawy: szlabany na osiedlach i parkingach - cechy kompletów

Zadbaliśmy o to, by w asortymencie naszego sklepu znalazły się wyłącznie produkty sprawdzone, trwałe, funkcjonalne, wysokiej jakości. Równocześnie zaprezentowane tu szlabany parkingowe w zestawach występują w różnych rodzajach, dopasowanych do odmiennych potrzeb klientów. Weźmy na przykład rozmiary szlabanów osiedlowych i maksymalną moc silnika - raz jest to 165 W, innym razem aż 300 W. Zmienne są parametry takie jak liczba cykli pracy, odporność na warunki atmosferyczne (stopień IP), czas podniesienia szlabanu czy pobór mocy do zasilania. Wszystko dlatego, że na małym parkingu czy osiedlu w niewielkim mieście wystarczy skromniejszy zestaw ze szlabanem niż w zatłoczonym centrum miasta przy galerii handlowej bądź hotelu. Obejrzyj nasz asortyment i wybierz najdogodniejszy komplet.

Produkt dodany do porównania