Ramiona

(41 produktów)

Filtry

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 365,00 zł - 2 073,00 zł

Aktywne filtry

Funkcjonalne ramię szlabanu parkingowego lub osiedlowego

Jeżeli chcesz ograniczyć wstęp na parking, osiedle lub teren prywatny innego rodzaju osobom poruszającym się samochodami, bez wątpienia przyda Ci się wytrzymałe i wydajne ramię szlabanu, koniecznie dopasowane do nowoczesnej centralnej jednostki sterującej. W niniejszej kategorii znajdziesz także ramię do szlabanu na wymianę, jeśli obecnie posiadane jest zbyt mało wydajne lub zepsuło się pod wpływem lat użytkowania. Dzięki specyfikacjom produktów zweryfikujesz, jakie ramię szlabanu będzie najlepiej dopasowane do Twojej jednostki centralnej oraz przestrzeni, którą chcesz zabezpieczyć. Możesz wybrać ramię szlabanu 6 m, 5 m, 3 m, a nawet krótsze. Zwróć też uwagę na wydajność - liczbę otwarć i zamknięć szlabanu w ciągu godziny. Na popularnym parkingu w centrum miasta zdecydowanie będzie Ci potrzebne wysokowydajne ramię do szlabanu.

Ramię szlabanu Came, ramię szlabanu Nice i inne

Popularne propozycje znanych i sprawdzonych producentów to ramię szlabanu Came, ramię szlabanu Nice i ramię szlabanu Faac. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów do szlabanów tych producentów. Możesz też zdecydować się na ramię do szlabanu innej marki, konkurencyjne cenowo względem popularnych odpowiedników. Asortyment sklepu internetowego MARTINGALE obejmuje chociażby propozycje producentów BFT i Genius. Jeżeli preferujesz całe szlabany w zestawach, obejrzyj je w innej kategorii. W niniejszej bowiem zamówisz samo ramię do szlabanu. Jego wybór ma niebagatelne znaczenie, ponieważ to właśnie ramię szlabanu - a dokładnie jego długość - bezpośrednio przekłada się na obciążenie całego szlabanu (mechanizmu), czas oczekiwania na otwarcie, liczbę cykli godzinowych/dobowych.

Ramię do szlabanu - specyfikacja

Każde ramię szlabanu ma inną długość. Zwróć na nią uwagę, by zamówić odpowiednie. Pozostałe cechy wyróżniające sprzedawane przez nas ramiona szlabanowe to m.in. gumowe zabezpieczenie antyuderzeniowe czy naklejki odblaskowe znajdujące się w komplecie. Do wyboru masz także typ: ramię do szlabanu eliptyczne, owalne, prostokątne, płaskie, jednoczęściowe, łamane. Ramię szlabanu typu owalnego to propozycja dla właścicieli parkingów zorganizowanych w miejscach wietrznych. Natomiast ramię do szlabanu prostokątne, płaskie jest standardowe. Jeśli chcesz zwiększyć funkcjonalność wybranego produktu, rozbuduj go za pomocą akcesoriów do szlabanów, np. naklejek ostrzegawczych, listwy oświetleniowej lub fartucha pod ramię szlabanu. Pamiętaj także o elementach przedłużających żywotność zestawu szlabanowego. Przykładowo jeśli zamawiasz długie ramię do szlabanu, zalecamy postawienie stałej podpory - znajdziesz taką chociażby w serii Lady produkowanej przez znaną i cenioną markę Beninca.

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania