NICE O-BOX2B - Programator do kontrolowania i zarządzania bazą danych

Producent: NICE

Numer referencyjny: O-BOX2B

NICE O-BOX2 - programator do kontrolowania i zarządzania bazą danych z wykonanych instalacji + wbudowany moduł Bluetooth

1 968,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1968.00 zł
Ilość

 

Zapłać tak jak ci wygodnie

 

Bezpieczna dostawa w ciągu kilku dni

 

Jasne zasady zwrotu i reklamacji

Opis

NICE O-BOX2B


Nowy i oryginalny programator do kontrolowania i zarządzania bazą danych z wykonanych instalacji.


Czas konfiguracji i programowania radioodbiorników oraz pilotów możemy skrócić do minimum: możliwość zarządzania wszystkimi parametrami pilotów i radioodbiorników, zakładanie haseł, odczytywanie Certyfikatów jest możliwe za pomocą programatora O-Box poprzez połączenie z komputerem kablem lub poprzez Bluetooth.


Możliwość programowania w biurze nowych pilotów i radioodbiorników, które po wysłaniu bezpośrednio do Klienta działają po pierwszym naciśnięciu pilota w zasięgu działania radioodbiornika.


Oprogramowanie umożliwia także zbudowanie bazy Klientów z zainstalowanymi sterowaniami radiowymi ONE/INTI, łatwą i stałą kontrolę oraz gwarantuje efektywną pomoc Klientowi.


O-Box zarządza wszystkimi parametrami, które wcześniej można było zmienić za pomocą kilku urządzeń – jak BUPC, MOU, CVU i SMU. Umożliwia także import/export bazy danych w celu jej archiwizacji lub odzyskania.

Szczegóły produktu
Producent:
Dane techniczne:
Producent
NICE
Zastosowanie
Sterowanie
  1. Referencje szczegółowe:
  2. Numer: O-BOX2B
  3. Stan: Nowy

Inne produkty z tej kategorii

Potrzebujesz pomocy? Profesjonalna pomoc dla każdego klienta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do sterowania automatyką bramową, zapraszamy Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

Produkt dodany do porównania